Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kutyusomat rá...

Hogyan lehet a kutyusomat rá venni a kutya ólra ?

Figyelt kérdés

Van 2 egy éves kutyusom , a gondom az , hogy hiába van nekik ígényesen megcsinált óljuk nem mennek be , inkább áznak fáznak , az ajtóban a küszöbön fekszenek. Pedig az oljukban nem áznának és ki is van bélelve az alja . Ezek puli - pumi fajták .Nem fajtiszták , az anya puli az apa pumi volt .

Jó válaszért felpontozlak .


2022. máj. 2. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mivel van kibélelve? Merre áll az "ól" (bár ólja a disznóknak van) ajtaja? Milyen mesze van a háztól, bejárati ajtótól az az ól?
2022. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jelenleg filces anyaggal és az ajtó elött van kb másfél méterre . Akkor legyen kutyaház a kedvedért . Nálunk ólnak nevezik , mit tegyek ellene? A kutyaház ajtaja a bejárati ajtóval van szembe .
2022. máj. 2. 20:49
 3/19 anonim válasza:
18%

1.-el ne foglalkozz!


És az ebekkel sem, majd bemennek, ha akarnak!

2022. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
egyeske csak trollkodik.
2022. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem trollkodik. Apám is épített a kiskutyának ólat/házat, amikor megkapták, és nem akart bemenni, pedig ott volt a télikertben.


Persze a bejárata az egyik falra nézett, mondtam, próbáljuk a bejárat felé fordítani, biztos látni akarja, mikor jövünk ki.


Azzal a lendülettel bele is ment, ahogy átfordítottuk.

2022. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

*rávenni

*kutyaól


És de, fajtiszták. Anyja is apja is kutya. Kutya a faj, fajta a puli, pumi.

2022. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szerintem is az egyeske csak trolkodik mert biztos unatkozik és megtalált engem , de sebaj Tóbiás .

3 . Így is felfoghatnám , majd be mennek ha akarnak . Csak nagyon sajnálom őket , végül is nem kivert kutyusok . Kutyás voltam de az idő elvette tőlem . Öreg volt már . Több mint húsz éve történt és még ma sem tudtam feldolgozni , ezeket a blökiket sem akartam , de ők találtak rám és itt is maradtak az udvarban . Én balga , megkedveltem őket mert aranyosak , éberek , nem kaparnak és a lábamról szinte levernek ha meglátnak . Szőval szeretni való kis huncutok . Ebben az esetben nem én választottam , ők találtak engem . 2 kutyusról nem is akartam hallani , de mit tesz a sors , meglepett rögtön kettővel , én meg bevállaltam .

2022. máj. 2. 22:06
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is akkor ment be, amikor úgy fordítottuk, hogy a kert nagyobb része helyett a teraszajtora néz.
2022. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elmondanám , hogy az ő házuk ajtaja is a lakás bejárata felé van forditva és a két ajtó közötti táv csak kettő mét6er , közelebb már nem tudom tenni . Most a kajájukat a házuk belsejébe tettem , ha enni akarnak akkor kénytelenek bemenni , talán ez segít , de ha nem akkor kifogytam az ötletekből . Azt gondoltam az első házuk nem tetszett nekik ezért csináltam másikat ami ígényesebb de erre is tesznek egy jó nagyot . Ami érdekes , hogy amikor épitettem a házukat egy osb lemezt csak neki támasztottam a raklap halmaznak és láss csodát , minden teketória nélkül be mentek alá és látszólag tetszett nekik . Talán nem is kellett volna házat épitgetni nekik csak egy falemezt támasztani valaminek és jól van az úgy . Ha nem akarják elfogadni a házukat ezt fogom tenni . Ígénytelen , hajléktalan és csúnya megoldásnak vélem de ha ezek erre indulnak be akkor legyen .
2022. máj. 3. 10:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hőfüggöny van? Mert sokan azt sem szeretik, mert nem látnak ki.

Azon kívül, lehet, hogy a mérete nem jó.

Vagy a bélés nem jön be nekik (volt kutyánk, ami semmilyen bélést nem tűrt meg, a sima falapon aludt csak).

Nem jó, ha beteszed a kaját, minden csupa kosz lesz...

2022. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!