Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára megkapom a yorkimat....

Nemsokára megkapom a yorkimat. Már nagyon izgulok! Szerintek melyik tápot válasszam? És miket vegyek még neki?

Figyelt kérdés

1. táp: Royal Canin Mini Yorkshire terrier Junior

2. táp: Orijen Puppy 400g kutyatáp ( 75% emberi fogyasztásra alkalmas hús, 0%gabona)

3. táp: Pedigree (az állatorvos azt mondta,hogy a mésik két táp ezerszer (százezerszer) jobb,és azt nálla is megvehettem,én hiszek neki,de a szüleim azt mondták,hogy biztos azért,emrt ő abból pénzt kap,hogy tőle veszem hát nem tudom..Amiekt elmondod elég hihetőek voltak.


Szerintetek??Ja és a felszereléseke is felsoolhattom,hogy miket vettem és megnézzitek,hogy kell-e még valami??

Egyébként szuka kutyus lesz és yorki.


2010. szept. 18. 11:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
77%-os válaszólonak: semmi baj,igen nm MINI YORKIKNAK való,vagyi ügye ilyen fajta nin hanem aért,emrt max 10 hónapos korig lehetneki adni..vagy valami hasonló ok miatt,nem tudom,deilen tápvan az bitos!Énisbocsi ha b.unkó voltam.
2010. szept. 18. 11:29
 12/25 anonim ***** válasza:
légyszi mutassátok már meg h milyen az a táp mert most már kiváncsi vagyok
2010. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
2010. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
jajjj basszus kérdező..bocs én azt hittem h arra irtad a minit ami a tápnak a zacskóján van.megnéztem a linket és csak ugy van odairva.na hát ennek ellenére egye ezt a kutya az enyém is ezt eszi:)
2010. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

semmi baj :) valakinek van ideje/kedve ha elírom,hogy miket vettem eddig neki,hogy mi kell még??

Ő lesz az első kutyám még én is fiatal vagyok nagyon (15 éves) és nagyon izgulok 9 éves korom óta gyűjtök erre a kutyusra és a kutyát a szüleim megvették a bizonyítványom miatt meghogy felvettek egy jó nevű gimnáziumba és a többi pénzt (amit gyjtöttem) pedig orvosra és a felszerelésekre költöm ezért már mindent megszeretnék neki venni,hogy jó legyen,félek,hogy rossz gazda leszek :( :S

2010. szept. 18. 11:37
 16/25 anonim ***** válasza:
na ird le segitek:)
2010. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Kutya ágy

kutya párna

hám

nyakörv

biléta (még a nve nincs bele vésve)

etető tál/itató tál

autóba öv

vettem egy kutyatáskát is (biztos ami biztos legyen)

plédet


Játékok:

KONG TOY COOL KONG

KONG PUPPY ACTIVITY BALL - Small

csipogos csirke

3 labdát

meg egy kötelet


Jutalomfalatot:

Coachies Puppy 300g Tub - jutalomfalatok kölyök kutyák részére (Coa )

meg valami sonkás drazséz vay micsodát


Ké toldalú kefét

Ilyen fogápolót,rágcsálnia kell és elltólag jót tesz a fogának,csak azt picinek még nem adom oda neki,juniorba pedig nem találtam.

Van ilyen rágcsálni való kiscipő is


Junior sampon


meg bolha meg kullancs elleni spot ont szeretnék,de nem tudom,hogy van-e kiskutyáknak való,mert a tescoban nem volt máshol pedig elfelejtetem mgnézzni.


Ajándékba kaptuk:

kutyaparfüm (jó illata van,de szerintem csak állni fog a polcon :)

körömvágó (kutyakozmetikusra hagyom)

meg egy kisruhát kaptunk.


Mikor megkapom elviszem madj kozmetkishoz és kérek tőle tanácsokat meg egy időpontot ,hogy mikor mennyünk.

Havonta viszem az elé??Vagy mikor kell vini??


Szerintetek mit felejtettem el vagy miből van kevés??

Istenem,de izgulok már :D:D


KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AKI SEGÍTT!!!!

2010. szept. 18. 11:51
 18/25 A kérdező kommentje:

Ja igen:Ha kutyaoviba/iskolába fogok vele menni akkor kifognak majd nézzni??Vagy oda is járnak kiskutyák??

Mert szeretném ha kicsi kora óta lenne kutyákkal meg nagykutyákkal is ismerkedne,nehogy féljen majd tőlük ha felnőtt lesz.

Tudom kicsit tudatlannak nézzek kid,e sokat olvastam kutyákról msot mégis mintha semmit sem tudnék :)

2010. szept. 18. 11:54
 19/25 anonim ***** válasza:
húha belőled aztán jó gazdi lesz:)ne aggódj:)vettél neki egy soros fésüt?ha nem akkor azt még vegyél:)3 hónapos korig nem szabad se ki vinni se kozmetikushoz!meg kell kapnia minden oltást:)kertes házban laktok?ha igen akor nem is nagyon kell kutyapelus max éjszakára mert akkor kitudod engedni kakilni pisilni:)jó kutyázást:):)ja és amig ilyen kis pici a körmét se vágd le mert nagyon kis bébi még:)
2010. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Jujj tényleg köszönöm hogy mondod,kutyaajtónk még nincs is,mondjuk ahozz még lesz egy soros vitánk apukámmal ,de mindegy :D

Kertesházban lakunk,de biztos ami biztos lesz kutyapelsu odabent és majd megátjuk ,hogy milesz.

Az orvoshoz majd kapok beutalót.

Viszont nem furcsa,hogy 12 hetesen hozzhatom csak el??

Vagyis 8-10-12 hetes kortól lehet,de a tenyésztő azt mondta inkább 10 hetes korban ajánlott és 6 hetes kora óra járok meglátogatni..meg 8 hetesen az orvos is kint volt megvizsgálni..

mondjuk ezt se időben kérdezem meg,de mindegy..Én 10 hetesen fogom elhozzni.az baj?

2010. szept. 18. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!