Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára megkapom a yorkimat....

Nemsokára megkapom a yorkimat. Már nagyon izgulok! Szerintek melyik tápot válasszam? És miket vegyek még neki?

Figyelt kérdés

1. táp: Royal Canin Mini Yorkshire terrier Junior

2. táp: Orijen Puppy 400g kutyatáp ( 75% emberi fogyasztásra alkalmas hús, 0%gabona)

3. táp: Pedigree (az állatorvos azt mondta,hogy a mésik két táp ezerszer (százezerszer) jobb,és azt nálla is megvehettem,én hiszek neki,de a szüleim azt mondták,hogy biztos azért,emrt ő abból pénzt kap,hogy tőle veszem hát nem tudom..Amiekt elmondod elég hihetőek voltak.


Szerintetek??Ja és a felszereléseke is felsoolhattom,hogy miket vettem és megnézzitek,hogy kell-e még valami??

Egyébként szuka kutyus lesz és yorki.


2010. szept. 18. 11:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Figyelj én egyet rögtön elfelejtenék az Orijent, jó táp, de nagyon erős, ismerősömék kutyájának kihullott tőle a szőre. De a párja az Acana abból is a puppy small breed junior, az tökéletes. Én fajta tápot nem adnék neki egy éves koráig, jobban mondva nem is adok, hiszen az enyém még csak fél éves. Royal Canin Mini Juniort szoktam még venni, ez a fiatal kistestű kutyák tápja. De az Acana ár-érték arányban megelőzi a RC-t. Én kimérve veszem az Acanát 1090 Ft/kg áron, a RC-t 1390 Ft/kg áron. Így mindenképp az előbbit javasolnám. Javaslom térj be egy AlphaZoo-ba vagy Fressnapf esetleg ami a legjobb, ha van nálatok kis kimérős állateledel, ne az orvosnál vedd meg.
2010. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Még mindig én. A 12 hetes az jó, ne hozd el hamarabb ha maradhat a tenyésztőnél, hidd el kifizetődik. Kozmetikusok 4 hónapos koruk előtt nem vállalják. Körmét amíg tényleg hosszú nem lesz nem szabad nyírni. A tappancsairól, fenekéről, füléről kell majd vágnod a szőrt, de ezt te magad is megtudod csinálni. Ha a fülét vakarja szemöldök csipesszel ki kell szedni a füléből a szőrt, ki kell tépni, az első két alkalom nem lesz leányálom, de megszokja. Ajánlom a bőr rágókákat, csomózott csont, bőr ropi stb.

Nem érdemes 8 hónapos kora előtt vágatni a szőrét. Sokan azt mondják begöndörödik. Az enyém sem volt még kozmetikába. Nekünk orvos ajánlotta a csont illetve porcerősítőket, illetve szőr, és bőr tápláló tablettákat. De ha jó helyről hozod, jó táppal eteted, akkor ezek nem szükségesek. Figyelj rá, hogy ne nagyon ugráljon, lépcsőzzön. Egyik ismerősömnek úgy halt meg a kutyája, hogy leugrott a fotel karfájáról és rosszul esett le a földre. Hiába rohant vele állatorvoshoz.

2010. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? :)
2010. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon jól (:

Iszonyú aranyos és nagyon okos kiskutyus,kutyasuliba is járunk és van rajtunk kivül egy yorkis és egy csivavás meg nem néztek le minket meg semmi :D:D

jó mondjuk van olyan aki szeret beszólni,de mindegy.


Köszi,hogy érdeklődsz jól esett,hogy írtál :)

2010. dec. 11. 13:06
 25/25 anonim ***** válasza:

20:14es vagyok.

azzal az egy két beszólóssal ne törődj, nem ér annyit. :)

Sok boldogságot és ha van kedved időd, akkor feldobhatnál egy képet, szivesen megnézném, és szerintem mások is :)


/Amugy én pici yorkim 2 hét mulva lesz meg. :) /


szép napot. :)

13L

2010. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!