Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Be merjem majd...

Mit tegyek? Be merjem majd vállalni?

Figyelt kérdés
Nagyon, nagyon szeretnék majd később egy csehszlovák farkaskutyát, de el vagyok keseredve. :( Mindenki mondja, hogy: Ááá, sosem fogsz te tudni vele bánni, merthogy az ilyen kutyákkal csak a férfiak bírnak. :S Tényleg így van, csak a férfiakat fogadják el vezérként? Meg azt mondták, hogy nagyon nagy kutyás tapasztalat kell hozzá. Nekem eddig csak spánielek voltak, de mind engedelmes, kutyasuliba vittem őket. És ha majd vele is megyek kutyaovi, kutyasuli? Plusz a mozgásként nagyon szeretek biciklizni a mostani kutyámmal (bikejöring). És kirándulni is szeretek. Ti mit gondoltok? Spánielek után, lehet már majd Csehszlovákom?
2010. szept. 18. 11:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
miért lenne Dobitenyésztő az apám? :) Azt a hozzám hasonlító 14 éves lány írta :D Egyébként természetesen eszemben sem volt most rögtön :O Már a kérdésem első mondatában megemlítem: "Nagyon, nagyon szeretnék !majd később! egy csehszlovák farkaskutyát,"
2010. szept. 18. 15:32
 12/13 anonim ***** válasza:
16 évesen én is pontosan ezt éreztem amint te. aztán elmúlt. tanultam pszichológiát és ott tanultuk hogy a legtöbb embernek 15 éves kora körül van egy ilyen korszaka, akinek erősebb annak 4-6 évig tart és keveseknek marad rendületlen.Majd meglátod. De vegyél egy dobermannt, utána egy kaukázusi juhászkutyát és ha vérprofin megy vele minden akkor kezdj el nézelődni a farkasosok között.
2010. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi! :) Hát nálam ez a korszak már egy jó 4 éve tart, 12-13 évesen láttam egy kutyakiállításon. Odamentem a gazdájához, és kérdezgettem tőle egyet, s mást. Alig hittem el, hogy ez tényleg igazi farkaskutya, és mikor megsimogattam, elkezdte nyaldosni a kezem. Olyan szelíd volt, és mégis kiköpött farkas! Azóta ha lehet járok kiállításra, hátha egyszer-egyszer felfedezek egy Csehszlovákot. Utoljára tavaly találkoztam egyel, akinek azonban külföldi volt a gazdája, így csak nem túl gazdag angol szókincsem használatával tudtam kommunikálni vele. Persze azóta annyi kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy arra, a gyakorikerdesek.hu tárhelye sem lenne elég. :) Szóval most egyenlőre a rövidebb távú jövőn gondolkodom. Érettségi után szeretnék leköltözni a nagy birtokra, ami szerencsére csak egy 45 p kocsival Budapesttől (persze ez függ a dugóktól). A mostani spánielünk 3 éves, de anyukámmal fog maradni, mert nem bírná ki kutya nélkül.

Köszönöm mindenkinek!

2010. szept. 19. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!