Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A miért ugat a kutyám, ha...

A miért ugat a kutyám, ha haza jövök?

Figyelt kérdés

Szóval, mikor meghallja, hogy jövök, még nem is lát, de szerintem hallja a lépéseimet, és tudja én vagyok, akkor egyenletesen ugat, és csóválja a farkát. És mikor megyek befele, akkor is ugat, és örül nekem. Szóval nem úgy ugat, mintegy idegenre.

Lehet baromság, de egy kutya tud úgy ugatni, hogy örűl, hogy haza mentem?


2010. szept. 22. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
igen nekem is ezt szokták csinálni:D
2010. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, örül hogy ujra hazajöttél és már nagyon várt téged és ezzel is felkelti magára a figyelmet..
2010. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ezért tartják őket.


Ki fogod ismerni, hogy mikor mit ugat. Más lesz, ha:


- te érsz haza

- családtag ér haza

- idegen csenget

- másik ismerős kutya van az utcán

- idegen kutya van az utcán

- játszik

- unatkozik

- fél

- valaki bejön a kerítésen belül

- saját macska

- idegen macska

- stb.

2010. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
köszön neked :D nekem két kutya csinálja ezt, és mivel kertes ház, már amikor meglátnak elkezdik :D
2010. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a kutya nem az örömét fejezi ki ilyenkor, csak próbál szabadulni a felgyülemlett stressztől amit az alárendelt falkatag okozott neki (a vele élő ember) mivel nem tudja felügyelni egész nap, ezért aggódik a sorsáért amíg haza nem ér ilyenkor meg felszabadul, kiengedi a gőzt + felhívná a figyelmet arra, hogy "hééé ember!...tessék már végre vezetőhöz méltóan viselkedni, levenni a terhet a vállamról, mert engem ez a szerep frusztrál !!!"
2010. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!