Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyánknak?...

Mi baja lehet a kutyánknak? (kép és videó lent)

Figyelt kérdés

Ma szinte alig bír megállni a hátsó lábain. Eddig semmi baja nem volt. Egész nap a házában alszik. Egy kis kajával ki tudtam csalogatni, evett, ivott, sétált az udvaron meg pisilt is. De nézni is rossz. Az állatorvost egyelőre nem érem el sem telón, sem a rendelőjében. Hogyan tudok rajta segíteni, míg nem szerzek orvost? Egyáltalán mi baja lehet? Pár napja még játszottunk. Ráadásul a szőrével is csinált valamit, mert nem így nézett ki.


Kép, ahogy tarja magát ivásnál: [link]

Videó: [link]



2022. aug. 10. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtak*
2022. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:
Állatorvos egyetlen egy van. Voltam a rendelőnél, csengettem, kiabáltam, semmi. Hívom folyamatosan, sms-t is küldtem, nem reagál.
2022. aug. 10. 19:47
 13/73 anonim ***** válasza:
86%

Ez esetben ötletem nincs.


Jobbulást kívánok neki! 💗

2022. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:
Görcsoldót, fájdalomcsillapítót adjak neki esetleg? NoSpa, Algopyrin van itthon, de foglalmam sincs szabad-e adni neki belőle.
2022. aug. 10. 19:48
 15/73 anonim ***** válasza:
100%

De nem tudjuk mi a baja!


Ezen kívül egyáltalán nem biztos hogy ember gyógyszer jó neki!!!

2022. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
37%
Ha 1-2 alkalom után nem reagál akkor valószínűleg nem is fog. Próbálkozz holnap délelőtt 9-10 óra felé. Meg kell érteni ő is ember. Neki is van élete a munkán kívül. Lehet éppen a családdal van, nyaralnak. Bármilyen fájó is ilyenkor sajnos nem tudsz mit tenni. Holnap mindenképp próbálkozz! 2x hívd. Majd egy óra múlva ismét. Sajnos ilyenkor meg kell érteni bármekkora is a baj másnak is van privát élete. 😕😕 És csak a legjobbat tudjuk kívánni ilyenkor! Hogy ne legyen baj.
2022. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard házilag kezelni a kutyát mert a végén csak rontasz a helyzeten.

Ha más nincs vidd el holnap reggel orvoshoz.

2022. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert azt ne adj neki. Mert ha az orvos írna fel neki állatoknak valót és te már adtál neki valamilyet ami benne van a szervezetében még ha nem is fejt ki nála semmit. Csak maga a hatóanyag benne van. Majd megkapja az állatoknak valót nem lehet tudni milyen reakcióba fognak lépni egymással.
2022. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
90%
Idős kutyáknál nagyon gyakori halálozási ok a bélcsavarodás. Abban a korban fogékonyak rá nagyon!
2022. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék neki semmit csak úgy random, de amúgy mellékesen a kutyáknak szabad Algopyrint szedni, anno az enyém is már kapott (állatorvos javaslatára természetesen), de ő egy 40 kg-s kutya volt, és ő is csak egy felet kapott. Szóval azért ezekkel csak nagyon óvatosan, de én így hogy nem is tudni mi a baja, nem adnák semmit sem, mert lehet többet ártasz vele, mint használsz. Kitudja mi a baja, mielőbb orvos, én így random semmit sem adnák neki.
2022. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!