Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyánknak?...

Mi baja lehet a kutyánknak? (kép és videó lent)

Figyelt kérdés

Ma szinte alig bír megállni a hátsó lábain. Eddig semmi baja nem volt. Egész nap a házában alszik. Egy kis kajával ki tudtam csalogatni, evett, ivott, sétált az udvaron meg pisilt is. De nézni is rossz. Az állatorvost egyelőre nem érem el sem telón, sem a rendelőjében. Hogyan tudok rajta segíteni, míg nem szerzek orvost? Egyáltalán mi baja lehet? Pár napja még játszottunk. Ráadásul a szőrével is csinált valamit, mert nem így nézett ki.


Kép, ahogy tarja magát ivásnál: [link]

Videó: [link]



2022. aug. 10. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
95%
Láza van? Csekkold az orrát, hogy száraz-e.
2022. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
94%
Hol laksz? Hátha tud valaki dokit ajánlani a közelben. Másrészt szerintem nem a barátnőd dolga, hogy figyelje a kutyádat, ha ő észrevette te is észre vehetted volna. Én egyébként nem várnék, ha bélcsavarodás, holnap már késő lesz.
2022. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon gerinc gondra mutat sajnos.

Ilyen módon járt az én öreg németjuhászom is.

A kimenő orvos, ha rendes, elküldi röntgenre. Ha próbálkozós, először bead neki egy szteroid löketet. Attól lehet, javul valamit.

2022. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
95%
Nem olvastam végig mindent (okkal) de szeretném megkérdezni, hogy mennyi idős a kutyád?
2022. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
94%

Öreg kutyáknál már lehet gerinc probléma is. Az enyémnek öregkorára begörbült a gerince. Ha bénulás lenne szerintem sokkal bizonytalanabb járna. Olyan mintha meg akarta volna a hátát valahogy. Nem bolhás? Ha fekete cuccok vannak a bőrén az bolhakaka.

Persze csak találgatunk. Amúgy nem értem miért lett lepontozva az aki azt írta hogy az allatorvosnal is van magánélete. Képzeljétek el hogyha egy orvos nonstop készenlétben állna és a magán számát adná meg a betegeinek. Magankkinikák orvosai szokták ilyet csinálni ilyet sok sok pénzért. Egyedül a kérdezőtől értem meg a lepontozást mert ő talán most nem tud racionálisan gondolkozni. De a többiek nem értem miért nem hiszik el hogy az orvos valószínű fogta és hazament a családjához. Reggel folytatja a munkát.

2022. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
94%
32-es ez inkàbb szerintem gerinc probléma. De elözö vàlaszaimban màr ìrtam. Ahogy utànam is volt aki a gerinc problémàra tippelt.
2022. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
79%

35-ös ez nem igy müködik ki kellett volna ìrnia az ajtajàra az ügyeletes orvos elérhetöségét.


Nem a magàn élet lett szóvà téve.


Akinek praxisa van az mindig gondoskodik ügyeletes helyettes àllatorvosról. Irtam keressen interneten egy kozeli àllatorvost és hìvja fel.

2022. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:
Nem bírtam tovább, adtam neki egy Algopyrint. Nemrég kijött magától a házából, végigsimogattam a hasát, nem reagált rá. A hátára viszont igen, pedig alig tettem rá a kezem. A háta közepétől, ahol furán áll a szőr onnan nagyon érzékeny, nem is erőltettem sokáig. Az orra száraz.
2022. aug. 10. 22:07
 39/73 anonim ***** válasza:
19%

Mennyi önjelölt állatorvos! Csodálatos!


És milyen ostoba kutya tulajdonos!


Döbbenet.

2022. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
35%

Egyébként lehet hogy valaki csúnyán megverte.

(esetleg a ferjed/párod /szomszéd /apád /öcséd stb?)


Kezd fura lenni a történet.

2022. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!