Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyánknak?...

Mi baja lehet a kutyánknak? (kép és videó lent)

Figyelt kérdés

Ma szinte alig bír megállni a hátsó lábain. Eddig semmi baja nem volt. Egész nap a házában alszik. Egy kis kajával ki tudtam csalogatni, evett, ivott, sétált az udvaron meg pisilt is. De nézni is rossz. Az állatorvost egyelőre nem érem el sem telón, sem a rendelőjében. Hogyan tudok rajta segíteni, míg nem szerzek orvost? Egyáltalán mi baja lehet? Pár napja még játszottunk. Ráadásul a szőrével is csinált valamit, mert nem így nézett ki.


Kép, ahogy tarja magát ivásnál: [link]

Videó: [link]



2022. aug. 10. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:
Nem bántotta senki. Családtag meg főleg. Ha bántva lett volna, akkor szerinted érdekelne az állapota? B*rom!
2022. aug. 10. 22:17
 42/73 anonim válasza:
92%
hogy van a kutyus?
2022. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
92%

Melyik megyében élsz?


Úgy lehetne ajánlani valakit akihez fordulhatsz segítségért.

2022. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal doki!Olyan mintha nem tudna vécézni!
2022. aug. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
90%

Fogod a kutyát berakod egy kocsiba és elviszed egy másik orvoshoz. Gyűlölöm ezt a mártírkodást, hogy te mennyire sajnálod, de közben a kutya szenved. Oldd meg. Arra véletlenül sem válaszoltál, hogy merre laksz.


Senki ne fogja neked tudni megmondani mi a baja a kutyádnak, de nézegesd még egy darabig. Az biztos segít.

2022. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
19%
Na elpusztult már szegény pára? :(
2022. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
70%

39-es nem érte el a dokit. Miért baj neked hogy próbálunk segíteni.


Kérdező, ha a hátára így reagált akkor elképzelhető hogy becsípődött egy ideg. Vagy kerítésen kívül valaki bottal ráütött mikor nem voltatok ott, de annak azért lennének nyoma.


Nem én írtam, hogy veritek a kutyát.


De mivel borzas a háta szerintem megakarta vakarni a fogával, de írtam, már ezt, és mivel idősebb már ezért ahogy mozdult becsípődött egy ideg.


Írtam hogy keress másik állatorvost interneten. Emberi gyógyszert csak úgy random nem szabad kutyának adni. Az állatorvosok a kutyáknak való gyógyszert is úgy adják, hogy súlyra. Nem szabadott volna random adnod neki, fel kellet volna hívnod egy állatorvost, mondtam miért hívd fel.


Ha gyk-n tudsz válaszolni akkor van interneted, mi nem tudjuk melyik megyéből írsz ezért nem is keresgélhettünk neked közeli állatorvost, meg te is meg tudod keresni az állatorvost magadtól is interneten. Felhívtál volna egy ügyeletes állatorvost akkor adott volna tanácsot hogy mit adj neki, vagy ment volna megvizsgálni a kutyát. Nem tudom az Algopyrin milyen hatással van a kutyára, nem vagyok állatorvos, de ha nem is árt ha túl sokat adsz neki az viszont árt.


Pl. most jutott eszembe hogy ha a háta fáj neki akkor vese probléma is lehet, pláne, hogy írtad, hogy lázas a kutya, attól is lehet ilyen a mozgása, magyarán lázcsillapító is kellett volna a kutyának, de nem emberi gyógyszerrel,nem tudom mit szoktak adni a kutyáknak, de szerintem nem olyat mint az emberi lázcsilapító. Bizonyos emberi fájdalom csillapítók bizonyos vesebetegségeknél meg ártanak. Kutyára meg hatványozottan így van, pláne ha a veséjével van probléma, mert ha nagy a dózis az végzetes is lehet a kutyának.

Így hogy lázas bármi lehet, lehet fertőző betegség is. Lázasan meg a kiszáradás veszélye is fenn áll.


Aki meg önjelölt állatorvosnak nevezett minket az vegye már a lapot, hogy nem vagyunk önjelölt állatorvosok csak segíteni próbáltunk, de az ilyen válaszok miatt a kérdező az értelmes válaszokat el se olvasta, ez a baj, mert akkor már rég felhívott volna egy másik állatorvost, miután keresett egyet interneten.


Ezért dühítők a trollok, és az önjelölt frusztráltak, akik segíteni akarókon vezetik le a frusztrációjukat és barbár mód pontozgatnak. A pontozgatás nem nekünk számít, hanem a kérdezőnek aki a válaszokból tudja kiszűrni a segítséget. Egy egy értelmes válasz lepontozása gyakran elbizonytalaníthatja a segítséget kérőt. Árt amit műveltek. Miért nem lehet a kérdéssel foglalkozni, és miért kell mindig veszekedni egy kérdésnél, ahol gyors segítség kell?

A kérdező kereste az állatorvost nem érte el, valószínűleg a tehetetlenség érzése miatt nem jutott eszébe, hogy keressen interneten egy ügyeletes állatorvost akit felhív.

Reméljük az Algopyrin nem ütötte ki a kutyát. Azt így random nem szabadott volna.

2022. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
80%
Amugy 44-esnek is lehet igaza veseelégtelenség is simán lehet.
2022. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
95%
Hogy van a kutya ma?
2022. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy idegentest is okozhat ilyet, bár annak vannak jelei vizeleten és székleten, lett kérdezve ez is, de azt írta van vizelete és széklete, de az állagát már nem mondta sajnos. Bármi lehet így. Ha megyét írt volna, akkor kb. tudtunk volna neki keresni állatorvost, akit fel tudott volna hívni. Na mindegy.


Reméljük a kérdezőnek sikerült állatorvost találnia minél előbb és 49-es válaszára is válaszol.

2022. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!