Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyánknak?...

Mi baja lehet a kutyánknak? (kép és videó lent)

Figyelt kérdés

Ma szinte alig bír megállni a hátsó lábain. Eddig semmi baja nem volt. Egész nap a házában alszik. Egy kis kajával ki tudtam csalogatni, evett, ivott, sétált az udvaron meg pisilt is. De nézni is rossz. Az állatorvost egyelőre nem érem el sem telón, sem a rendelőjében. Hogyan tudok rajta segíteni, míg nem szerzek orvost? Egyáltalán mi baja lehet? Pár napja még játszottunk. Ráadásul a szőrével is csinált valamit, mert nem így nézett ki.


Kép, ahogy tarja magát ivásnál: [link]

Videó: [link]



2022. aug. 10. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:
#58. Köszi. Sosem vakarózott a kutya, sosem rágta magát. Nem értem miért pont most és miért pont ennyire jött ki nála. Mindenesetre nyugodt lehetsz, mert nyakörvet, sprayt, sampont és krémet is összevásároltam neki a dokinál + speckó tápot is kapni fog, amíg teljesen rendbe nem jön.
2022. aug. 12. 16:08
 62/73 A kérdező kommentje:
#60-as köszi szépen. Ez a doki van egyedül a környéken, ma jött haza a nyaralásból azért nem tudtuk elérni.
2022. aug. 12. 16:09
 63/73 anonim ***** válasza:
69%

Sosem vakarózott... És akkor meg kell várni amíg megtámadja valami élősködő? Alapvető dolog hogy folyamatosan biztosítani kell neki a védelmet, egész életében. Nem akkor amikor már baj van. Ezek a szerek amikről beszéltem, egyébként is megelőzésre valóak, nem a már kialakult probléma kezelésére.

Ahogy az is alapvető hogy háromhavonta adni kell a féreghajtót. Ezt lehet hogy adod is, de ezek után egyáltalán nem vagyok benne biztos és valamiért úgy érzem hogy le kell írnom, biztos ami biztos.

2022. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
0%
56# Te egy bunkó vagy.
2022. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
100%

A medrol nem gyógyyszer hanem szteroid. A problémát látszólagosan llehet megoldja, cserébe sokkal nagyobb gondot okoz.


Vannak már szuper nem szteroid gyógyszerek is.

2022. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
85%
Hát kérdező lepontozhatsz minket de egy állatnak aki kinnt van 3 havonta legalább kell megelőzés céljából bolha elleni csepp. Nem baj most ár ezt is tudod, remélem helyre jön a kutya minél előbb.
2022. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
100%

medrol csak gyulladás és fájdalomcsillapító



Hosszú távon nem lehet adni.



Synoquin Efa nevű izületvédőt vegyél, ez nagyon jó és folyamatosan adható.

2022. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
76%

Aki állat veréssel vádolt az egy idiota barom.Persze....meg verem a kutyámat,aztán ki teszem hogy mi baja lehet.Ennyire nem lehetnek parasztok az emberek!🤦🤦


Kérdező!Vegyél foresto nyakörvet.8 honapig véd!Az a legjobb!

2022. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
100%

"A lábára pedig Medrol gyógyszert kapott."


Milyen diagnózis miatt kapta a Medrolt a lábára?

2022. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
84%

68-as nem az a baj, hanem az, hogy lesüllyed az ő szintjükre és ugyanúgy rosszat kíván nekik. Eddig úgy gondoltam, hogy intelligens a kérdező, de így hogy már elátkozáshoz hasonló mondata volt, így eszembe jutott hogy kik szoktak ilyet csinálni.


Amúgy a Medrol én úgy tudom emberi gyógyszer és gyakran onkológiás betegeknek szokták adni, szóval miért kapta a kutyád a medrolt a lábára?


És kutyáknak való gyógyszer vagy emberi gyógyszer amit felírt?

2022. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!