Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki lenne a hibás, ha ilyen...

Ki lenne a hibás, ha ilyen történne kutyasétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Ma a kutyámmal sétáltunk (németjuhász), aki más kutyákkal barátságos, még akkor is, ha az a kutya kb. az arcába ugat. Az egyik kapunál volt két tacskó, akik először úgy tűnt barátságosak, mikor az én kutyám picit bedugta az orrát már mentek is volna neki. Szerencsére nem érték el, nem sérült meg, de akár meg is sérülhetett volna. Én dühömben fogtam és beleütöttem egyet ököllel, illetve bele is rúgtam a nagy lemezkapuba, ami behorpadt ezeken a helyeken és hatalmasat szólt, amire a gyökér tulaj kirohant. Leordítottam a fejét, hogy tanítsa meg a korcsait vagy foltozza be a csöves kaput. Nagyon felhúzott. Szerencsé(jé)re nem is nagyon ugatott vissza a pali, mert még az is lehet, hogy lekevertem volna neki egy fülest. Ha tegyük fel megsérült volna a kutyám orra, akkor ki lett volna a hiábás? Én, mert engedtem a kutyának, hogy bedugja az orrát, vagy az ottlakó, mert egy putri a kapuja?
2022. aug. 25. 19:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
Azt tartja a mondás szerint alacsony a kerítés... mindig ilyenkor jövök rá hogy lószrt, már ledőlt b+
2022. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%
*szerint = hogy
2022. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

Azt mégis hogy gondoltad, hogy hagyod, hogy bedugja az orrát a másik kerítésétn? Nem neki kell befoltozni a kerítést, hanem neked nem szabad hagyni, hogy bedugja az orrát.


Mi mikor sétálunk, eleve inkább az út szélén megyünk, nem a kapuk mellett, de ha mégis ott kell mennünk, alap, hogy a kutyám nem dugja be sehova a fejét. Sőt, még a kaput sem szimatolhatja meg.

2022. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#14: Nagyon barátságos volt vele kapun keresztül az a két kutya... Nyugi, tanultam ebből én is, mostantól még a kapuhoz sem fogom odaengedni.
2022. aug. 25. 21:04
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
Te voltál a hibás. Soha nem engedjük a kutya orrát bedugni más kerítésén. Akkor sem, ha barátságosnak tűnő kutyák vannak a túloldalon, akármennyire érdeklődik a mi kutyánk. A saját területén lévő kutya ösztönösen védi a területét, a világ legszelídebb kutyája is, számára mindenki betolakodó, aki illetéktelenül jut be oda vagy dugja be az orrát, kezét, bármit. Ne engedj ilyet máskor a kutyádnak. Az meg nem a te ügyed, hogy más kerítése, kapuja milyen, ha a kutyák nem önsétáltatók, akkor egy szavad nem lehet, ha igen, akkor meg majd megüti a bokáját nélküled is, nem kell rásegítened.
2022. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

Akkor most növessz gerincet végre (ha már jó anyádnak nem sikerült megnevelnie téged) és menj vissza, kérj bocsánatot és fizesd ki a kárt, amit okoztál!


Nyilván nem fogod megtenni, hisz a magadfajta ostoba embereknek nincs tartásuk, becsületük ilyenhez.

De ha már nem teszed meg, inkább ne járj közterületre! közveszélyes, kiszámíthatatlan embereknek nincs helyük mások között!

2022. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%
A te kutyád dugta be az orrát, így te vagy a hibás. Ha fordítva lett volna(bentről harap ki a kutya)akkor az ott lakó a hibás. Neked viszont semmilyen jogod sincs megrongálni más tulajdonát
2022. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%
A kutyád ne dugdossa sehova az orrát, persze hogy te vagy a hibás. Ráadásul rongáltál is, csoda hogy a hapsi nem jelent fel. Ha a kutyája dugta volna ki az orrát és úgy kapott volna oda akkor ő lenne a hibás de így egyértelműen te.
2022. aug. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen te vagy a hibás. Nem kéne engedni, hogy a kutyád mindenféle kapun beszaglásszon. Plusz megrongáltad más tulajdonát.
2022. aug. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván te lennél a hibás.
2022. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!