Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki lenne a hibás, ha ilyen...

Ki lenne a hibás, ha ilyen történne kutyasétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Ma a kutyámmal sétáltunk (németjuhász), aki más kutyákkal barátságos, még akkor is, ha az a kutya kb. az arcába ugat. Az egyik kapunál volt két tacskó, akik először úgy tűnt barátságosak, mikor az én kutyám picit bedugta az orrát már mentek is volna neki. Szerencsére nem érték el, nem sérült meg, de akár meg is sérülhetett volna. Én dühömben fogtam és beleütöttem egyet ököllel, illetve bele is rúgtam a nagy lemezkapuba, ami behorpadt ezeken a helyeken és hatalmasat szólt, amire a gyökér tulaj kirohant. Leordítottam a fejét, hogy tanítsa meg a korcsait vagy foltozza be a csöves kaput. Nagyon felhúzott. Szerencsé(jé)re nem is nagyon ugatott vissza a pali, mert még az is lehet, hogy lekevertem volna neki egy fülest. Ha tegyük fel megsérült volna a kutyám orra, akkor ki lett volna a hiábás? Én, mert engedtem a kutyának, hogy bedugja az orrát, vagy az ottlakó, mert egy putri a kapuja?
2022. aug. 25. 19:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%
A kérdező mostanra már biztos szétdurrant, hogy az egész világ öszeesküdött ellene :)
2022. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem durrantam szét. Belátom, hogy hibás vagyok, amiért engedtem, hogy bedugja a kutyám az orrát. Mindenesetre amit tettem nem bántam meg és eszemben sincs kártérítést fizetni meg bocsánatot kérni. :)
2022. aug. 26. 15:03
 23/26 anonim ***** válasza:
37%

Az, hogy te mit csinálsz a te dolgod :D Ezzel nem azt mondom, hogy helyesen cselekedtél, sőt, de te dolgod.


Annyi, hogy legközelebb a kutyádat nem veszélyezteted, ez jó. :)

2022. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy ügyet csinál belőle a másik fél, lehet, hogy kapóra is jön neki a rongálás, ha van biztosítása a házon, abból felújíthatja. Autóknál szoktak ilyet csinálni. Nem gondolnám, hogy utánad megy. A kutyádra vigyázz, mert csúnyább sérülés is lehet, ha masszívabb kutyánál húzza ki a gyufát. Máskor meg ne rugdosd más tulajdonát, te sem örülnél fordított esetben, meg ha nem jó emberrel kezdesz ki, van, aki visszaadja a kölcsönt.
2022. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%
Hasonló esetben a lakó helyében a seggedet rúgnám szét.
2022. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
91%
Te 100%-ban.
2022. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!