Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám! Ti mit...

Meghalt a kutyám! Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szegénynem bélcsavarodása lett, megműtötték, nagyon öreg volt (10 éves Néémet dog) a holnapot már nem érte meg :(
2010. szept. 24. 21:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
11%

ezek itt gyerekeszű hülyék akik többe néznek egy állatot mint egy embert

szörnyű hogy ilyen világ lett mostanára

aki azt írta hogy a csöves tehetne ellene hogy jobb helye legyen annak üzenem, hogy mégis hogy?

mert ha tudnának mit tenni, akkor szerinted még mindig annyi csöves lenne te hülye?

jah, igen tudnak mit tenni ellene... a csöves menjen el hozzád betörni, és a szeretett kutyád pedig aludjon csak az ágyadba nehogy megüsse a szemét csöves

2010. szept. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
93%

már bocs, de én személy szerint, igen.


EGY KUTYÁT TÖBBE NÉZEK MINT EGY EMBERT.


és ahogy írtad, a MAI VILÁGBAN én személy szerint a családomon kívűl egyetlen egy emberben se bízhatok meg.

2010. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
13%

talán a kutyákban igen?

téged még nem kergetett kóborkutya

2010. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
54%

Én nagyon szeretem az állatokat, ha meglátok egy kóbor kutyát nekem is könnybe lábad a szemem. Legszívesebben minden kóbor állatot hazahoznék magammal.

Sajnálom a kutyusod is kedves kérdező, gyászold meg, elhiszem, hogy 10 év után igazi társra találtál benne.


Az viszont kicsit elszomorít, hogy egyesek megsajnálnak egy kóbor kutyát, de egy hajléktalant nem. Ők azok akiknek fogalmuk sincs, hogy emberek miért kerülnek ilyen helyzetbe. Manapság nem nehéz sajnos belekerülni és sokkal, de sokkal nehezebb onnan kievickélni.


Hiszen, ha oda került, akkor Ő már megbélyegzett. Szomorú, hogy emberek ennyivel többre értékelnek állatokat, mint az embereket.


Ezek az emberek szerintem megfeledkeznek arról, hogy a kutyák sem egyformák. Nem szentek, nem mindegyik születik angyalnak. Nekik is megvannak a személyiségi jegyeik. Egy kutya is lehet kiszámíthatatlan.


És ha ezt a nevelésre és a körülményekre fogjátok, akkor gondolkozzatok el azon, hogy ez az ember gyerekre is igaz.


Sajnálom az állatokat, akik nem kapják meg azt az életet, amihez joguk lenne, de azokat az embereket még jobban sajnálom, akik fedél nélkül, koszban és éhesen élik le az életüket, talán önhibájukon kívül.

2010. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Még valami kedves Kérdező!


Tudod mi számít igazán, szerintem mikor elpusztul egy állat?


Hogy milyen élete volt. Egy kutya életének nagyon nagy része függ attól, hogy hogyan gondoskodunk róla. Amikor örökbe fogadunk egy állatot vállalunk mindent, ami Vele jár.


Azt is tudjuk, hogy valószínűleg előbb fog elmenni, mint mi. És vajon egy kutyának nem az a jobb, ha a gazdája előtt megy el? Légy büszke rá, hogy ilyen volt a kutyád élete.


Ha van erőd, nézd meg a következő filmet: Hacsi- A leghűségesebb barát.

Még én is sírtam rajta: arról szól, hogy a kutyus gazdája előbb hal meg, (valós történet) a kutya pedig 10 évig minden nap várja a vonatállomáson. Elnyűve...fáradtan és meggyötörve.


Egy ember tudja értelmezni a halált, egy állat nem képes erre. Ezért is jó, ha előttünk mennek el. Mi képesek vagyunk megbirkózni ennek a terhével, és ezért is tartunk kutyát.

2010. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
És te hány olyan csövest láttál már aki például ételre vagy ruhára költötte az összekoldult pénzét? Igen, tudod azokat megsajnálom akik megérdemlik, de mit sajnáljak egy olyan emberen aki alkoholt meg cigit vesz azon a pénzen amivel megszánják? És ha megtámad embereket egy kutya vagy széttép egy gyereket, az is csak annak az embernek a hibája aki képtelen volt megnevelni és csak dísznek tartotta! A kutya sose támad ok nélkül, jó lenne már felfogni.
2010. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Morfologus ***** válasza:
59%

Olyan is van aki ételre meg ruhára költi, de én azt is megértem aki cigit meg piát vesz magának végső elkeseredésébe.


08:37

Eltemetni/elásni-nincs ám nagy különbség, kicsit olyan a kettő mintha én azt mondanám hogy megyek szarni, te meg hogy kakálni, nehogy valaki kiforgassa a szavaim,azért nem ugyan az a kettő. képzeld nekem is van kutyám, és nincs megkötve, és nem csak akkor találkozok vele amikor kaját kap.

2010. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
100%

nekem 1 hónapja halt meg a kutyám..

A hiányát sem feldolgozni sem elfeledni nem lehet.

csak csöndben behúzódni egy sarokba és gondolkodni : most

hogyan tovább?Ez olyan mint egy sakkjátszma az ellenfél sarokbaszoritott neked pedig lépned kell, ha elkapkodod biztos elrontod , tiszta fejjel kell támadnod és nyerned.

Ezzel csak azt akartam mondani hogy nem múlik el nap úgy hogy ne gondolnék rá,de tudom hogy igy jobb neki

Sokan vesznek ilyenkor másik kutyát én nem szeretnék.Nem mondom azt hogy soha nem is lesz másik kutyám , de most még biztos nem.Most még mindig csak őt látnám benne , és ezt nem szabad mert akkor csak mégjobban fájna a hiánya.

2011. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
100%

Részvétem kedves kérdező. :(

De csakhogy tisztázzuk. ,,A kutyád nem ember,hogy meghaljon. Megdöglött,vagy ha finoman akarod kifejezni magad,kimúlt. Ásd el valahová,és szerezz helyett egy másikat!

Az OK. hogy valaki szereti az állatokat,de nevetséges meggyászolni,mintha a gyereked halt volna meg."



Mond. Te normális vagy?! Nem így működik egy élet. ,,Ásd el valahová és szerezz egy másikat" Ez is egy élet volt. Olyan mint a tied! Meghalnál anyád azt mondja megdöglöttél és beszerez egy másik gyereket?! (mondjuk a válaszodból következtetve el is tudom képzelni) Én egy 13 éves fiú vagyok, és hittanos suliba járok (nem ide tartozik tudom sorry)és az imént vitába szálltam a tanárral, mert az szerintem hülyeség, hogy az állatok nem éreznek, csak megszoktak mindent. Ez egy merő hülyeség. Láttál már olyat, hogy ott marad a kutya a ,,megdöglött" (jól hangzik igaz? -.- gyökér)gazdája mellett. Mert én már igen! És az állatok is éreznek. Ha meghalnak akkor veszel egy újat, akkor ezek a meghalt kutyák megérdemlik legalább, hogy emlékezzenek rájuk. És sajnálják őket. És igen. én meglátok egy hajléktalant az utcán, meg egy kóbor kutyát, akkor a kóbor kutyát jobban sajnálom. A kutyának NINCS választása. Az embernek pedig volt.

2013. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
100%

Ja és mégvalami. mondják itt sokan a haljéktalanoknak sincs választásuk. Nagy lószart nincs! 100%-ból 1%-ot sajnálok meg. Az a kérdés MIÉRT került olyan helyzetbe amiben van.

Gondolkodjunk már egy kicsit.

2013. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!