Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám! Ti mit...

Meghalt a kutyám! Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szegénynem bélcsavarodása lett, megműtötték, nagyon öreg volt (10 éves Néémet dog) a holnapot már nem érte meg :(
2010. szept. 24. 21:12
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
0%
Az én cicam meg 25napja halt meg. 24óráig sajnáltam. Ezután mint ha nem is lett volja.
2015. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem olvastam végig de az 1es s 5ös válaszolónak üzenem h jó mélyre ássa el magát! Akik nem emberek azok ti vagytok! Egy kutya ugyanolyan élőlény mint ti ti! 15 éves kutyánkat vesztettük el, mintha a gyermekünk lett volna, a szive szakad meg az embernek értük! majd ha 15 évig veled él egy gyönyörű vizsla akkor tudnád meg mi ez! igenis h meggyászoljuk még hozzá nem is akárhogy! ez az állat több szeretet ad embernek mint az embertársad, én momentán a közvetlen környezetemen s családomon kivűl leszarom az embereket, többek között az ilyeneket mint ti! emberszámba de még állatszámba se veszem az állatba több szeretet van s alázat mint a sötét lelkű embertársaimba! kérdező igenis gyászold meg a kis állatodat bár gondolom azóta már túl vagy rajta de sajnos el kell fogadnunk hogy ahogy mi is kis kedvencünk is előbb utóbb távozik :( én momentán fél napja bőgök a párommal :( s nem fog egyhamar elmúlni...s a kutyával kicsit vele halunk mi is. aki széppé tette a mindennapjainkat bohókás kajla odaadó természetével, aki naponta várt minket az ajtóba farok csoválás ugatás közepette ezek az élmények elmondhatatlanok :( :( amit sajnos egy másik kutyus se fog pótolni mert ahogy mi is úgy a kutyusok is egyéniségek. Idő idő idő ez ugyanúgy gyász elfogadjuk nem tudunk mást tenni s talán egyszer valamikor lesz egy új házőrzőnk.. :) :):( aki kicsit másképp de bearanyozza az éveinket reméljük jó sokáig. én a képeit kitettem edénykéit játékait eltettem s nézegetjük a fotókat még nagyon friss de igen sajnos fájhat nagyon is, számomra ugyanolyan élőlény mint én.
2015. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a 19es is s 6os is igen ássa el magát jó mélyen! a csöves mellett elmegyek..hmm érdekes hasonlat.. te idióta egy kutya minden tekintetben az emberre van utalva! mi döntünk a sorsáról, az életéről, egészségéről! De az ember tud tenni vagy legalábbis többet tud tenni a saját sorsáért mint egy tehetetlen állat! Ti kutyák! dehogy h is hasonlíthatnám az ilyeneket egy nemes jószághoz, vagy bármelyik állatfajhoz akik ilyeneket böfögnek ide a sötét lelkületükből adódóan.
2015. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!