Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám! Ti mit...

Meghalt a kutyám! Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szegénynem bélcsavarodása lett, megműtötték, nagyon öreg volt (10 éves Néémet dog) a holnapot már nem érte meg :(
2010. szept. 24. 21:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%

LoL.


szerezz helyette másikat? ne gyászolj?

hát.. nem értelek titeket.

én már akkor nagyon sírtam, mikor megkaptam első kutyámat, másnap meg elvitték, mert nem maradhatott. egy napot végigsírtam, és nem is kellett másik kutya.


akkor ha egy kutyus elpusztul, aki 10 éven át veled élt, hogy várhatod el tőle hogy ne gyászoljon és rögtön szerezzen újat?


a csöves ember / kóborkutya meg más téma.

egy ember tud élni saját maga által. de egy kutya csak az emberrel.


amúgy részvétem :(

2010. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Morfologus ***** válasza:
63%
Senki nem irta hogy már holnap szerezzen egy újat, majd idővel.
2010. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
86%

Mekkora érzéketlen parasztok vannak itt.

Miért érzik kötelezőnek, h írjanak ide.


Remélem az ilyet aki ezt írja az út szélén fogják elásni.

Mert nem érdemel többet.

Nektek parasztok akiknek a kutyátok döglik minek kellet egyáltalán állat.

Úgy veszem észre még mindig nem tiszta mindenkiben nem kötelező állatot tartani.


A kutyák azoknak akik szeretik ugyanúgy meghalank mint a szeretteik.

És igen nekem is 10 évesen HALT meg a kutyám és igen 6 éve volt de még ma is sírok miatta ha eszembe jut.


És igen, sokat segít ha veszel vagy menhelyről kihozol egy másik kutyust.

Mert ő mindenáron meg fogja magát szerettetni veled...

Nem kell őt elfelejteni mert nem is lehet....!!!

2010. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
75%
igen, elmegyek egy rohadt csöves mellett, mert megérdemli hogy az lett. De egy kutya nem tehet arról hogy kóbor. A sok paraszttal meg ne foglalkozz. Szegény kutyus.
2010. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom szegényt.

Azt javaslom, hogy most pár napig sírj csak. Jó lesz kiadni magadból. Gondolj a szép emlékekre, és így fog megmaradni benned. A következő kutyával ne siess annyira, ilyenkor sokan esnek abba a hibába, hogy csak az előzőhöz hasonlítgatják... Majd akkor szerezz másikat, ha tényleg teljesen késznek érzed magad rá.

Én nem is tudom, hogy bírnám ki, a mostani kutyám még csak kölyök, és ha belegondolok, hogy milyen lesz nélküle, máris elkezdek könnyezni.

A sok érzéketlen bunkó meg mással is eltölthetné az idejét, nem kell ide írogatni. Nálunk a kutya családtag. Mit szólnátok, ha meghalna egy családtagotok és mi ilyeneket mondanánk, írnánk róluk?

Egyébként ez tényleg szép kor egy német dog-nál :)



"A menyországtól innen van egy hely, amit úgy hívnak: a Szivárvány Híd.


Amikor egy állat, aki közel állt valakihez meghal, a Szivárvány Hídhoz jut. Egy nagy rét terül el a lábánál, hogy minden állat szaladgálhasson, és együtt játszhassanak. Állandóan süt a nap, és elegendő étel, ital található ott, hogy mindenki kényelmesen érezze magát.


Azok az állatok, akik betegek, vagy öregek voltak, visszanyerik egészségüket és életerejüket. Akik megsérültek, sebeik begyógyulnak és olyanok lesznek, mint ahogyan fiatalon ismertük őket.


Az állatok boldogok és elégedettek, kivéve egy dolgot: hiányolják azt a valakit, akit szerettek, akit hátrahagytak.


Minden állat együtt kergetőzik és játszanak, de eljön a nap, amikor valaki egyszer csak megáll, és a távolba tekint. Tekintete elszánt, teste lelkesen reszket. Egyszer csak elszakad a csoporttól, a fű fölött szinte repülve, lábai egyre gyorsabban és gyorsabban viszik előre.


Megpillantja gazdáját, és amikor gazda és hű kedvence végre találkoznak, egymásba kapaszkodnak örömmel, hogy soha ne váljanak el többé. Boldog puszik záporoznak a gazda arcára, újra megsimogathatja imádott kedvence fejét, és újra belenézhet bizalomtól csillogó szemébe, oly rég eltávozott életéből, de soha nem tűnt el szívéből.


Azután átsétálnak a Szivárvány Hídon, együtt..."

2010. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
21:42 Köszönöm, hogy te legalább, (meg még néhány jófej) átérzi ezt a doldot. A többi roh*ot meg töröltem. Hálásan köszönömaz együttérzés
2010. szept. 24. 23:28
 17/33 A kérdező kommentje:
23:09 Bocsi h ezt mondom, de egykicsit meghatott amit irtál... ha a csillogó szeméről beszélünk akkor én már sírok...gyönyörű szeme volt, pont olyan mint az enyém...
2010. szept. 24. 23:32
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom a kutyádat.

Hidd el, a legtöbb német dog a 8 éves kort sem éli meg, a Tiédnek szép hosszú élete volt.

Én, mikor meghalt a kutyusom, eltemettem a kert végében, és állítottunk neki keresztet.

Ennyi neki is jár, szerintem.

Fájni fog jó ideig a hiánya, de ne fojtsd magadba.

Aztán, idővel tényleg vegyél egy másik kutyát.

Üdv.

2010. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
16%

21:42

"remélem anyátok titeket is kidob a legközelebbi árokba aztán szerez helyettetek másikat!

"menjetek és verjétek ki a nagymuter képére, ha már más nem jutott.."

21:46

"előbb segítenék egy kutyán mint egy hajléktalanon!"

22:36

"Remélem az ilyet aki ezt írja az út szélén fogják elásni"

22:50

"igen, elmegyek egy rohadt csöves mellett, mert megérdemli hogy az lett."


Csak érdekességképpen gyűjtöttem ki.Ilyen szemét dolgokat,egyetlen elásásra buzdító sem írt.Valami hibádzik az értékrendetekben,de nagyon.Az embert eláshatják,de egy kutya csak a "Szivárvány Hídon" át sétálhat el.Vicces.

2010. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%

ma 07:51


azok írják ezeket, hogy ásd el, stb, akiknek van kutyájuk, csak hogy kint van megkötve egy láncon, és csak addig mész oda míg kaját meg vizet adsz neki.


egy olyan ember, aki rendesen játszik a kutyájával, tanítja, sétálni viszi, megszeretgeti, az nyilván szereti a kutyáját, és családtagnak tekinti.

és ha neked meghalna valakid akit nagyon szeretsz, az útszéli árokba dobnád el?


na látjátok az ilyeneknek nem kell kutya.

mert a kutyának egy hibája van: SOKKAL JOBBAN SZERETI A GAZDÁJÁT, MINT SAJÁT MAGÁT.

és ameddig ők ilyen hűségesek hozzánk, feltétel nélkül szeretnek, mikor elpusztulnak akkor csak annyit érdemelnek hogy valahol eldobd őket?


amúgy részvétem. én a helyedbe a kert/udvar végébe eltemetném, és fából valami keresztet. ez a minimum.


amúgy meg:

"Senki nem képes úgy várni, mint a kutya, s előfordul, hogy még a gazdája sírjához is kijár, és még holtában is visszavárja."


"Ha magadhoz veszel egy éhező kutyát és jólétet biztosítasz neki, nem fog megharapni. Ez az alapvető különbség ember és kutya között."


"Egy kutyának nem kell se luxusautó, se hatalmas ház, se drága ruhák. Beéri egy út szélén talált bottal. Lehetsz gazdag, vagy szegény, buta vagy okos, agyafúrt vagy tökkelütött.. A kutyádnak mindegy. Ő csak szeretetet kér és ad. Hány emberről mondhatod ezt el? Hány ember szeret feltétlen és oldhatatlan szeretettel? Hány ember mellett érzed, hogy ami te vagy, az különleges?" -Marley és én-


"Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik."


"Mások nevezzék csak gyöngeségnek az állatszeretetet, gúnyoljanak ezért – te sétálj csak nyugodtan a kutyáddal. Jó társaságban maradsz, s Isten is tudja ezt."


"A macska vendég a háznál. A kutya családtag."


"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál."


"Az elveszett kutya szívszaggató látvány. Egész testtartása mély kétségbeesést, nyomorúságot tükröz, miközben azok a mélabús szemek szorongással lesik, miféle reakciót csalnak ki az arra járókból. A gazdátlan kutyák gyorsan vágnak keresztül az ismeretlen területeken, vadul reménykedve abban, hogy végül ismerős hang üti meg a fülüket, smerős szagok csapják meg orrukat - és mindeközben egyre mélyebben és mélyebben ássák be magukat a vigasztalanságba."


"A kutya nemesebb lény mint az ember. A kutya hűséges, önfeláldozó és mindenek előtt feltétel nélküli szeretete a leirigylésre méltóbb tulajdonsága amit az ember soha nem tudhat magáénak."

2010. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!