Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak két hét alatt...

A kutyámnak két hét alatt most vettem meg a harmadik hipoallergén tápot... (?)

Figyelt kérdés
Kicsit kész vagyok. Az utcáról fogadtam be a kutyust. Rögtön kiszúrtam, hogy vagy bolhás, vagy ételallergiás, vagy leginkább mindkettő. Az ételallergiát felismertem, mert az előző kutyám (is) az volt. Bővebben lejjebb.

2022. szept. 19. 14:07
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Egyébként most sokkal jobban van. Még nyilván hat a prednizolon injekció. Meg ugye kapja a hipoallergén tápot (amit alig eszik, mert kóbor kutya volt, nem nagyon tud vele mit kezdeni).


Végül egy rovaros tápot kapott, Imby a neve, nagyon drága volt és nagyon jónak tűnik. [link]


Szerintem a bolhái amúgy megdöglöttek, sztem nem volt sok neki. De ma veszek neki egy olyan spot-on-t, amit javasoltál vagy a tablettát.

2022. szept. 24. 08:00
 42/45 A kérdező kommentje:

Jó, újra elolvastam a 27-et és a 36-ot. Értő olvasással. :)


Egyelőre csepp: Vectra vagy Advocate.


Később tabletta: Simparica vagy Nexgard.


Ügyes vagyok? :)

2022. szept. 24. 08:09
 43/45 anonim ***** válasza:
27 vagyok újra. Mivel azért van rajta valamilyen szinten külső csepp (még ha nem is hatékony), ezért inkább Simparicat érdemes adni neki, az belsőleg hat, így tuti nem okoz irritációt meg semmi ilyesmit 😊 Moxiclear ugyanaz mint az Advocate csak más gyártja, ki melyiket tartja éppen. Nem nagyon vannak ezekről infók neten, mivel csak állatorvosnál és állatpatikában lehet venni, ugyanis vénykötelesek, viszont ezek amik tényleg érnek valamit.
2022. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

43

Köszi. Hát most már kapott Vectrát, úh. egyelőre ez van. Tényleg kedves tőled, hogy ennyit foglalkoztál ezzel a kérdéssel. :)

2022. szept. 24. 15:34
 45/45 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Remélem rendeződik a probléma 😊
2022. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!