Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya babakocsiról mi a...

Kutya babakocsiról mi a véleményetek , lebénult a tacskóm és vettem neki egyet , nem fognak furán nézni az emberek a buszon?

Figyelt kérdés

#Kutya bqbakocsi
2022. okt. 5. 09:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Senkit sem érdekel az idegen emberek véleménye.

A kutyád lebénult, másképp nem tudod megoldani, akkor marad ez.

A többi ne érdekeljen, tudod, hogy hány embert ismerek, aki ilyenkor inkább elaltatja a kutyáját, csak ne szenvedjen?

Egy kalappal előtted, én is babakocsiznám a kutyámat, ha lebénulna.

2022. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

"tudod, hogy hány embert ismerek, aki ilyenkor inkább elaltatja a kutyáját, csak ne szenvedjen?"


Most komolyan azért hosszítsak egy láthatóan szenvedő állat életén, hogy mások szemébe ne tűnjek gyilkosnak?

2022. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Attol meg, hogy le van benulva, nem jelenti azt, hogy szenved. Csak neked neheziti meg az eletet, mert altalaban ugye ezek a kutyak bepisilnek/kakilnak akaratlanul, vagy pont az ellenkezoje, neked kell kinyomkodni belole a cuccot es stb...de ok baromi jol elvannak igy, ha nincsen fajdalmuk.


Ahol onkenteskedtem menhelyen, volt egy bena kutyus, tokeletesen boldog volt, volt olyan kis kerekes cucca is, amit az egyik valaszolo linkelt, ott rohangalt, jatszott a tobbiekkel egyutt, nem akadalyozta semmiben a benasaga.


Persze, ha fajdalmai vannak es nem lehet rajta segiteni; az mas. De csak azert, mert bena, nem altatnam el.

2022. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

"Ahol önkényeskedtem menhelyen, volt egy béna kutyus, tökéletesen boldog volt, volt olyan kis kerekes cucca is, amit az egyik válaszoló linkelt, ott rohangált, játszott a többiekkel együtt, nem akadályozta semmiben a bénasága."


Igen, az a bizonyos válaszoló is én voltam. Szóval azzal a kerekes cuccal még egyet értem, mert egy béna kutyusnak szó szerint visszaadja a szabadságát. Ellenben egy babakocsival, ami inkább egy börtön számára

2022. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

De a kerdezo nyilvan nem ejjel-nappal bezarna a kutyat, nyugodj meg, biztos vagyok benne, hogy tobbet van szabadon, mint abban a kocsiban. Irta is, hogy mire kene neki, nem ertem, miert kell ennyire kisarkitani mindent.


Egyebkent is tomegkozlekedni egy kerekes kutyaval borzasztoan maceras, allandoan az lenne belole, hogy fel-le kene emelgetni!

2022. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Ne térjetek el nagyon a témától. Nyilván van az a bénultság, amivel a kutya már nem tud minőségi életet élni, abban az esetben akármilyen nehéz döntés, igenis el kell engedni, és van az, amivel segédeszközök (babakocsi, hordozó, kutyakocsi) segítségével még tud normális életet élni a bénultságával együtt is. A kérdező kutyája feltételezhetően még nem abban az állapotban van, amikor jobb lenne altatni, különben nem költene ilyenekre (azért nem olcsó dologról van szó). A kutyababakocsi még nem elterjedt dolog, ezért nézhetnek rá furán, de attól még nem hülyeség.
2022. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy kicsit vicces történet. Barátnőm vett ilyet a yorkijának. Vacsorázni mentek a pasijával, vitték a kutyust is. A pincér roppant előzékenyen egy asztalhoz kísérte őket, aztán belenézett a kocsiba, hogy megcsodálja a babát. Hát.... eléggé meglepődött. Kedves kérdező, ne törődj senki véleményével, csak a kutyusoddal. Gyógyulást kívánok!

N

2022. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%
15. Azt kell írjam, hogy igazad van, de ugyanakkor nincs. Ugyanis én egy ilyen állapotú kutyusnál már azt is mérlegelném, hogy valóban jó ha mindenhová cipelem magammal. Vagy csak a saját magam megnyugtatása miatt teszem. Mondván, "Jaj, szegény kutyus folyton csak egyedül van otthon."
2022. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem vicces lehet. Én biztos jót röhögnék rajta. De nem vagyok én olyan gonosz ám, a kutyádat nem bántanám érte (szegénynek már így is nagy szopás az élet).
2022. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
Amikor tömve van a busz, szerinted szivesen adnának helyet a baba kocsidnak, amiben ráadásul kutya van? Nem hinném.
2022. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!