Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya babakocsiról mi a...

Kutya babakocsiról mi a véleményetek , lebénult a tacskóm és vettem neki egyet , nem fognak furán nézni az emberek a buszon?

Figyelt kérdés

#Kutya bqbakocsi
2022. okt. 5. 09:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
A banyatanknak sem örülnek tömött buszon, egyszerűen nem olyankor kell nagy cuccokkal közlekedni, amikor tömve van. Nincs mindig tömve.
2022. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor a karogoknak uzenem, hogy lehet menni segiteni a kerdezonek es cipelni a 8 kilos kutyat, ha nem akarjatok elviselni a kocsit a buszon/metron.


Szerintem szivesen veszi a segitseget. Elmondta, mire kell neki, ami szerintem teljesen ertheto. Lehet nem hangzik neheznek a kutya, de mondjuk 1 oran at utazni es kezben/ haton cipelni taskaban nem annyira egyszeru. Foleg, ha van mas cuccod is.

2022. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!