Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom átszoktatni yorkima...

Hogy tudom átszoktatni yorkimat a konzervről száraztápra? Sokkal jobban szereti a konzervet!

Figyelt kérdés
Most napi kétszer eszik reggel 6kor és este 6kor,kb. 110g-ot.
2010. szept. 27. 17:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A konzervekben 80% víz van, és 4% körüli hús. Ennél már az is jobb (anyagilag) ha főzöl neki húst, talán arányaiban még akkor is olcsóbb, ha báránysültet csinálsz neki :)


A száraz tápra iszik ugyan, de az ő maga szabályozza. Én is meg tudok itatni a kutyámmal bármennyi vizet, ha beleáztatok 5 szem száraztápot, és a konzervnél ahhoz, hogy a kevés kis húshoz hozzájusson rengeteg vizet kényszerül fogyasztani. Míg száraztáphoz annyit iszik amennyit akar (mondjuk én azt is áztatni szoktam).


A konzervek minősége jellemzően pocsék, én biztos nem etetném azzal a kutyám, de ti tudjátok.

2010. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!