Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyre több a kutyatámadás....

Egyre több a kutyatámadás. Hogyan számolnátok el a lelkiismeretetekkel, ha póráz nélküli kutyasétáltatás következtében a kutyátok, valakinek a halálát okozná?

Figyelt kérdés

[link]

A linkelt cikkben szereplő idézet nagyon elgondolkodtató, minden szavával egyetértek:

„Egyszerűen azt szeretném, hogy az esetemen keresztül jusson el minél több kutyatartó / sétáltató fejében odáig ez a gondolatkör, hogy amikor elengedi a kutyát bárhol, soha nem tudhatja, hogy mikor ki jelenik meg a távolban, amire a kutya fejében átkattan valami és átmegy egy kontrollálhatatlan támadó/gyilkológép üzemmódba. A póráz nélküli sétáltatás "csak" szabálysértés. A következmények viszont, amikor nyomorékká válik valaki vagy meghal, akkor hogyan magyarázod meg a családjának, hogy "eddig sosem csinált ilyet" a kis kedvenced. Hogyan számolsz el a lelkiismereteddel, hogy TE okoztad valakinek a halálát, főleg valaki gyerekének a halálát?”


36/F



2022. nov. 15. 21:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Az én kutyaim birka természetűek és minden idegennel barátságosak, mindenük a simogatás. Tehát soha nem tamadnanak meg senkit.


2. Soha nem setaltatom őket póráz nélkül, mert annál jobban féltem őket, tehát végképp nem tortenhetne meg ilyen.

2022. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 kretens ***** válasza:
70%
A korábbi munkahelyemre való bejáráskor mindig para volt egy utszakasz.Sok kóbor kutya volt.Nagytestü kutya is volt közöttük.Volt hogy futnom is kellett és a szerencsém az volt hogy előbb kiértem egy forgalmas helyre mielőtt utolérhetett volna.Volt otthon egy csontozó késem és későbbiekben mindig magammal vittem.Gondoltam ha megtámad egy kutya mindegy hogy mekkora csak arra kell koncentrálnom hogy azt a kezemet ne tudja elkapni amivel szúrni fogok.Tél volt és igy vastagon voltam öltözve.És megtörtént a baj.Munkába siettem és egy kóbor bullmastic betámadott.Mivel sok ruha volt rajtam a bal kezem fejét behuztam a ruha alá és a karomat direkt feléje lengettem hogy azt kapja el.Ráharapott és lerántott a földre csakhogy a jobb kezembe lévő csontozókés telibe találta a két mellső lába között a szivét.Persze miért is ne volt szemtanú.A lényeg hogy engem fegyvernek minösülő tárgyért büntettek meg viszont kideritették azt is hogy kié volt a kutya és szép büntetést kapott.Bár megfelelőnek tünt a házának a keritése de a kutya mégis ki tudott ugrani.
2022. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

22-es legközelebb guglizz rá hogy mi az a KKVE, mit tarthatsz magadnál és mit nem. Nálam is mindig van "kutyás kés" igaz bicska és 8cm alatti vágóéllel, de a semminél több.

Mindamellett jó hogy megúsztad.

2023. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!