Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol a jobb egy csivavának?...

Hol a jobb egy csivavának? Egy kisebb menhelyen sok más állattal és más csivavákkal, vagy egy lakásban pesten egy 8 órában dolgozó gazdival aki albérletben él kettesben.

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy saját gazdinal jobb, mint menhelyen. A legtöbb kutya gazdi dolgozik napközben, le kell vinni előtte, utána, meg minőségileg kell vele foglalkozni.
2022. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvanvaloan a gazdinal, ez nem is kerdes.

Mint minden kutyanak 🤷‍♀️


De itt most mi a nem jo? A 8 ora munka? Hat igazabol nem kell szorakoztatni egy kutyat 0-24-ben, az nem baj, ha egyedul is van, itt csak az a kerdes, hogy egy szapis csivava pl birja-e idegrendszerileg egyedul illetve nem pisil-e be.


Az alberletet meg mindenkinek maganak kell tudnia, bevallalja-e. En oszinten nagyon megbantam, hogy albiba vallaltam kutyat, mert sajnos dragan kaptam szar lakasokat mindig es sokat is kellett koltoznom, valahogy igy jott ki a lepes (nem miattam, a lakasokat eladtak vagy a tulaj jott volna vissza kulfoldrol lakni)

De ha egy helyen maradhattam volna 5 evig, akkor jo lett volna.

Azert sajatban allatot tartani minden szempontbol sokkal konnyebb.

2022. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gazdival jobb, a munka nem probléma, a kutyák alapvetően többet alszanak, mint az ember, az én kutyám is alszik, amikor nem vagyok itthon, és amikor itthonról dolgozom, akkor is kell tudnia pihenni, mert attól, hogy itthon vagyok, még munkaidőben azért a munkámmal kellene foglalkozni, nem a kutyával, ebből van jövedelmem, ebből tartom el magamat és a kutyámat. Az albérlet lenne ebben az esetben az egyetlen kérdés, hogy az mennyire biztos, a tulaj engedi-e a kutyát, a gazdijelölt tudja-e úgy nevelni a kutyát, hogy a szomszédokat ne zavarja, a lakásban ne rongáljon.
2022. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
a pórázt levéve mit választ a kutya?
2022. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tulaj engedi és a szomszédoknak is van kutya.
2022. dec. 20. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz gond. Annyi, hogy a csivit is következetesen kell nevelni, mert önfejű, és a fejedre nő, ha nem figyelsz, amúgy meg láttam már remekül viselkedő csivavát.
2022. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!