Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki össze van nőve a kutyájáva...

Aki össze van nőve a kutyájával, hogy megy nyaralni távolra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszer állatassziszisztált terápiával foglalkozni, ehhez van megfelelő végzettségem is.

Nagyon szeretem a kutyákat, azért nincs most, mert egyelőre nem tudnék rá elég időt szánni. Ha egyszer eljön az idő, ő lenne a társam (a férjem mellett :) ), jönne velem, ahova csak lehet.

Ami aggaszt, hogy vannak utazós terveim is. A testvérem pl. kanadában él, 2-3 hétre időnként meglátogatnám. A férjemmel se mindig kocsival mennék nyaralni...

No, ezekben a szoros kutya-gazdi kapcsolatokban mi van a kutyával, amíg a gazda elutazik? Van erről valakinek itt saját tapasztalata?


2023. jan. 28. 17:37
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Vagy jönnek velünk, vagy nem megyünk. Egyik mentett, problémás kutya, nem tudja mindenki kezelni és emiatt nem is lehet akárkire bízni. Az egy dolog, hogy szereti-e az illető a kutyákat, más téma, hogy ért is hozzájuk, vagy sem.
2023. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
33%

Hihetetlen, hogy inkább stresszelnél egy kutyát 2-3 hét miatt egy ekkora utazással, minthogy panzióba add, vagy rábízd a szomszédra, a családra vagy barátokra. Be ne kamuzd, hogy egyetlen egy ilyened sincs!


Te csak a saját magad érzéseid nézed, azt nem, hogy a kutya mit érezne közben. Így akarsz jó gazda lenni?

2023. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Dehogy utaztatnám, sehol nem írtam, nem megy az értő olvasás, fuss neki újra.
2023. jan. 28. 19:10
 14/40 anonim ***** válasza:
21%

13


Hiába véded magad, körül írtad az egészet a kommentedben.


Barátok? Nincsenek.

Szülők? Nincsenek.

Szomszéd? Nem ideális.

Kutyapanzió? Nem ideális.


Vigyázzak rá én akkor, vagy mi?

2023. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%
Viszem magammal már ha nagyritkan eljutok nyaralni
2023. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
72%

2-es vagyok.

Nekem sem voltak alapból ilyen barátaim, akikre rábízhattam volna, kutyázás közben ismertem meg őket :) Az egyiket még csak 2 éve, másikat már 10.... Csak úgy gyűlnek majd az új ismeretségek mikor meg lesz az eb, egyik-másik könnyen barátsággá válhat. :)

2023. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
78%
Én szimplán nem megyek nyaralni vagy szülők, nagyszülők vigyáznak rá. Nálad ez nyilván nem opció, ilyenkor legjobb szerintem egy kutyás barát (mire kiképzed, szinte biztos, hogy lesz és az is valószínű, hogy problémamentes lesz a kutyus, így szívesen vigyáznak is rá), ha meg nincs más, akkor egy panzió, de jól nézd meg, hova adod. A legtöbb helyen bent vannak egy udvarban, este meg kennelben, ami nyáron még okés is lehet, de télen már necces. Egyre több olyan hely van viszont, aki csak kevés kutyával dolgozik és viszi a kutyákat sétálni, a házában tartja őket.
2023. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztővel is lehet meg lehetne beszélni, hogy vigyázzon rá (nyilván nem ingyen). Ért is a kutyákhoz, más kutyák is lennének és mégsem ismeretlen helyen van ismeretlen emberrel
2023. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért gondold meg hogy oké hogy te szívességet fogsz kérni, de te is vigyáznál más kutyájára ha arra kerülne a sor?

Egyébként repcsin is lehet vinni állatot.

2023. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
19%
Ja hogy nem akarod utaztatni. Akkor ne legyen állatod. Az állat családtag. Ha nem így van, ne vidd magaddal, kérd meg a szomszédod, hogy dobáljon neki be kaját. Vagy amit a 18-as mond is jó.
2023. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!