Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki össze van nőve a kutyájáva...

Aki össze van nőve a kutyájával, hogy megy nyaralni távolra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszer állatassziszisztált terápiával foglalkozni, ehhez van megfelelő végzettségem is.

Nagyon szeretem a kutyákat, azért nincs most, mert egyelőre nem tudnék rá elég időt szánni. Ha egyszer eljön az idő, ő lenne a társam (a férjem mellett :) ), jönne velem, ahova csak lehet.

Ami aggaszt, hogy vannak utazós terveim is. A testvérem pl. kanadában él, 2-3 hétre időnként meglátogatnám. A férjemmel se mindig kocsival mennék nyaralni...

No, ezekben a szoros kutya-gazdi kapcsolatokban mi van a kutyával, amíg a gazda elutazik? Van erről valakinek itt saját tapasztalata?


2023. jan. 28. 17:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi kérdezô, ebben a kategóriában mindenkibe beleállnak. :) Az egyik elítél azért hogy milyen rohadék vagy, hogy nem repülteted magaddal a kutyát, a másik azért mert igen,a harmadik meg azért hogy egyáltalán utazáson mered törni a fejed. :D itt egyszerűen nem tudsz jót mondani/kérdezni. Ezen kívül még két kategóriát szoktam nézni, ott nem ilyenek, segítőkész válaszok érkeznek. Nem tudom, hogy ennél a kutyás témánál mi ment ennyire félre, de ne vedd magadra. :)
2023. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Nem veszem zokon, csak nem hagyom szó nélkül. :)
2023. jan. 29. 13:12
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

Persze, menj neki mindenkinek, mint egy idióta.

És TE foglalkozol állatokkal?

Normálisan is lehet ám válaszolni azoknak, akik segíteni próbáltak.

2023. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Velence

Split

Burgas

Varna

Ezek nyaralohelyek es nemzetkozi hslo fulkes vonat visz oda!! Kutyaval mentuk mindig.

Vagy veszunk egy kocsit.

2023. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
91%

Ha tudatosan választasz kutyát, kutyás közösségbe jársz, sanszosan lesznek majd olyan ismerőseid, akikre rá tudod bízni. Akár a kutyád tenyésztője is.

Nekem van tapadós és mellesleg problémás kutyám, őt nem tudom csak a páromra bízni (ha pl. kórházban vagyok), így egyszerűen visszük magunkkal.

Ha tudod, hogy repcsis utak várnak még rád, akkor a fentebb írtakon túl a kutyapanzió lehet opció.

2023. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi ha megyünk nyaralni, visszük a kutyát is (malinois).

Van biztonsági öve a kocsiban, kis korától szoktatva van, egy 5 órás autóutat is simán kibír megállás nélkül. Ha hosszabb útra megyünk, azért megállunk vele.


Külföldön rengeteg kutyabarát hely van, egy jól szocializált kutyát szinte bárhová vihetsz (érdemes az aktuális ország feltételeiről tájékozódni a neten az utazás előtt).


Ha országon belül nyaralunk, akkor is jön. Itthon is rengeteg kutyabarát hely van.


Ha repülővel megyünk, akkor nem szoktuk kínozni, addig anyukámnál "nyaral".


Alapvetően ha egy jól nevelt és szocializált kutyád van, aki szobatiszta, nem zavar másokat akkor az éttermektől elkezdve a strandon át, SZINTE bárhova tudod vinni magaddal.

2023. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Vagy nem megyek nyaralni, vagy keresek olyan helyet, ahova vihetek kutyát.

Panzióba sose adnám, nem hallottam jót egyik panzióról sem, és külömben is a kutya családtag.

2023. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Nekem görögország a szerelem és bírom az autózást, szóval biztos fogom vinni is, de azért egy kutya él 15-20 évet, ezalatt szeretnék távolabbra is utazni.

Illetve ez nálam kicsit olyan, mint a gyerek kérdés, vele is, de nélküle is szeretnék majd pihenni, mert akármennyire szeretem, azért más a pihenés gyerekkel/kutyával/csak férjjel.

Persze teljesen megértem, ha másnak nincs ilyen igénye, nekem lesz.

Bízom benne, hogy lesz majd kutyás barátom, akivel tudunk egymásnak segíteni, de ha nem, azért szerintem vannak jó panziók.

2023. jan. 29. 19:22
 39/40 anonim ***** válasza:

Meg abba is belebetegedett az elozo kutyam,h anyamnal hagxtuk. Aztan roviddel meghalt szegeny. Sose bocsajtom meg magamnak.


A z elhagyottsag erzese 2 hetes nyaralas miatt lebetegitette.

Gyerekunkent szerettuk.

2023. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kutyával repülni, de a panzió, vagy a barát jobb választás lehet.
2023. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!