Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki össze van nőve a kutyájáva...

Aki össze van nőve a kutyájával, hogy megy nyaralni távolra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszer állatassziszisztált terápiával foglalkozni, ehhez van megfelelő végzettségem is.

Nagyon szeretem a kutyákat, azért nincs most, mert egyelőre nem tudnék rá elég időt szánni. Ha egyszer eljön az idő, ő lenne a társam (a férjem mellett :) ), jönne velem, ahova csak lehet.

Ami aggaszt, hogy vannak utazós terveim is. A testvérem pl. kanadában él, 2-3 hétre időnként meglátogatnám. A férjemmel se mindig kocsival mennék nyaralni...

No, ezekben a szoros kutya-gazdi kapcsolatokban mi van a kutyával, amíg a gazda elutazik? Van erről valakinek itt saját tapasztalata?


2023. jan. 28. 17:37
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Nincs miért védekeznem, te nem tudsz értelmezni.

Leírtam, hogy család nincs, kutyás barát nincs, de mire oda jutok sanszos, hogy lesz, de annyira távoli ez, hogy eszembe se jutott. Nyilván, ha lesz ilyen, rá fogom bízni, eszembe se jutna repülőztetni.

Áh, én is miért az ilyenekre reagálok,mikor egy csomó jó választ kaptam. Köszi nektek!

2023. jan. 28. 20:04
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira távoli, akkor meg minek a kérdés?
2023. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Ha barátról van szó, nyilván viszonoznám a szívességet, ez alap.

A repülő szerintem kínzás, főleg egy egy hetes nyaralásnál, kanadába meg azért nem évente fogok menni.

2023. jan. 28. 20:09
 24/40 A kérdező kommentje:

Távoli, de most épp volt kedvem ennek utána járni, átgondolni és kaptam is hasznos válaszokat.

Ezzel mégis mi a probléma? Mennyivel a kutya vállalása előtt szabad feltennem egy kérdést egy anonim kérdezős oldalon?

2023. jan. 28. 20:13
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon agresszív vagy. Neked kéne terápia, de komolyan. A neked nem tetsző választ adó válaszolóknak egyből nekiesel. Te jössz ide kérdést feltenni, nem kéne így viselkedned.
2023. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
63%
Nem megyek nyaralni a kutya nélkül. Ennyi!
2023. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Senkinek nem estem neki, annak sem, akinek nem tetszik a válasza.

Annak válaszoltam keményebben, aki:

1. Személyeskedett:"mániákusan túlféltő" vagyok egy kérdés alapján

2. Magyarázott, hogy kutyakínzó leszek, mert repülőre ültetem, mikor ezt sehol nem írtam, fel se merült bennem

3. Visszakérdez, hogy ha távoli, akkor minek kérdezek. Hát csak, miért ne kérdezhetnék?

Amúgy egyedül nem tudok lepontozni senkit, ezeket a válaszolókat más is pirossal illette, mivel kötekedtek, és nem a kérdésre adtak választ.

2023. jan. 28. 20:31
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Cicuka, itt már mindenki a piros gombra nyom, akkor is, ha hasznos volt a válasz.
2023. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
58%

#7 "Ja, csak szerencsétlen állat szó szerint összefossa magát a félelemtől, hogy egy szűk dobozban egy zúgó gépen kell utaznia változó légnyomás mellett órákig. Ha egy évre megy a gazda akkor persze, de 2-3 hét miatt sokkal nagyobb trauma az állatnak az oda-vissza utazás mintha csak otthon maradna."


Azért ez nagyon is kutyafüggő, mennyire szoktatod hozzá. Én például simán utaznék így a munkakutyámmal, mert tudom, meg se kottyanna neki. Kérdező terápiáskutyát akar, ergó jó idegrendszerű kell neki... kellő képzéssel szerintem sima ügy. De mondom, kutyafüggő. Nekem is van olyan kutyám is akit sose tennék ki ennek.

2023. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
29%

Mi mikor nyaralunk panzioban vannak.


Nalam is családtagok. De szerintem simán el lehet menni nélkülük is nyaralni. Persze hiányoznak,hogy a viharba ne.Én nem vagyok a híve hogy mindig mindenhova vigyem. Így alakul ki a szeparacios szorongas általában.


Repülő útnak soha nem tenném ki őket! Öreg valószínű meghalna a repülő út alatt ,mivel a kocsit is nehezen tűri.


Fiatal tuti nagyon stresszes lenne.


Panziost ismerem régóta kutyák szeretnek hozzá menni. Öreg nem ,de a fiatal jókat játszik a többi kutyussal :)

2023. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!