Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szófogadatlan, rombolós,...

Szófogadatlan, rombolós, mindenkit fellökő kutyát kb mennyi idő megnevelni?

Figyelt kérdés

Sajnos az egész család életét megkeseríti, de nem adnánk vissza a tenyésztőnek, mert már rohadt sok pénzt ráköltöttünk.

Ismerős ajánlott egy kiképzőt, aki hetente kétszer foglalkozik vele. Több kutyát visz el egyszerre és 1-2 órát foglalkozik velük.

Mennyi idő alatt várható javulás?


2023. márc. 15. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
94%
Nektek kéne megtanulni kezelni a kutyát, nem odaadni valakinek heti 2-szer. Kit ajánlottak egyáltalán?
2023. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:

Ismerős ajánlott egy képzett oktatót.

Holnap adja meg a számát és egyeztetek vele.

2023. márc. 15. 11:29
 3/67 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem úgy lesz hogy ő elviszi, annak semmi de semmi értelme nincs... Nektek kell megtanulni bánni vele. A leírás alapján szimplán csak engedetlen, ezen meglepően gyorsan lehet változtatni ha úgy kommunikáltok vele ahogy kell. Attól is függ persze, hogy mennyi ideje viselkedik így, mennyire van neki berögzülve. Simán lehet hogy mindössze pár hét alatt megoldható, de nem úgy hogy valaki elviszi nevelni.
2023. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:

Mindig is így viselkedett, amióta nálunk van. Hat hetesen hoztuk el, most egy éves.

De így lesz, elviszi sétálni többedmagával, hogy szocializálódjon. A barátnőm kutyája hozzá jár.

2023. márc. 15. 11:35
 5/67 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme nem lesz. Persze az nagyon hasznos, hogy szocializálódik, de ez a ti problémátokat nem fogja megoldani. Pénzkidobás, de te tudod.
2023. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
100%
A nevét írd le, akit ajánlottak, ha nem akarod publikusan, akkor privátban. Ismerek olyat, akire nem szabadna rábízni a kutyát. De ha jó is, akkor sem oldja meg a ti problémátokat.
2023. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

"Hat hetesen hoztuk el, most egy éves."


6 hetesen még nem is lehetett volna nálatok, törvény tiltja, szapis kutya, alap kölyökkori szocializáció kimaradt, ami nagyon fontos lett volna.

2023. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

Nem tudom a nevét, mint mondtam. Mondta a barátnőm, de nem jegyeztem meg. Gondolom a telefonszámmal együtt azt is leírja.

Állítólag működik a nevelés, csak nem mondta mennyi idő. (Nem olcsó)

Olvastam, hogy bentlakásos kutyakiképző is van. Csak baromi drága

2023. márc. 15. 12:03
 9/67 anonim ***** válasza:
100%

Annak semmi értelme, hogy valaki heti párszor egy-két órát foglalkozik vele. Nektek kellene megtanulni, hogyan kell kutyát nevelni, erre szuper dolog egy tréner segítsége. A kezdetektől fogva folyamatosan kellett volna foglalkozni. Még helyrehozható, de nehéz lesz és kitartó, következetes nevelésre lenne szükség.


Mennyit foglalkoztok vele naponta? Mennyit sétáltok?

2023. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
75%
milyen kutya?
2023. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!