Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szófogadatlan, rombolós,...

Szófogadatlan, rombolós, mindenkit fellökő kutyát kb mennyi idő megnevelni?

Figyelt kérdés

Sajnos az egész család életét megkeseríti, de nem adnánk vissza a tenyésztőnek, mert már rohadt sok pénzt ráköltöttünk.

Ismerős ajánlott egy kiképzőt, aki hetente kétszer foglalkozik vele. Több kutyát visz el egyszerre és 1-2 órát foglalkozik velük.

Mennyi idő alatt várható javulás?


2023. márc. 15. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

Remélem troll kérdés, mert ennyire aljadék véglény ugye senki nem lehet, mint ez a kérdező... ugye?

De azért szaporodni tudott, hogy ezt továbbörökítse.

2023. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem a problémád. Feltettem egy kérdést, mert az elviselhetetlenül viselkedő, amúgy drága kutyánkat szeretnénk iskoláztatni. Nem verjük, nem kínozzuk, eszik rendesen. Mit kellene még? Tudom hogy manapság mindenki szemét, aki nem fekszik a kutya/macska mellé, meg nem csókolózik vele. De szerinted az lenne a normális?
2023. márc. 15. 13:30
 33/67 anonim ***** válasza:
100%

Add vissza a kutyát, és vegyél a gyerekeknek ilyet:

[link]

2023. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye vágod, hogy ő nem egy játékszer a gyerekeknek, hanem egy érző lény?
2023. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
100%
Szapis kutya. Hát hetesen nem lehet hivatalosan elhozni a kutyát, b@zmeg ne csodálkozzatok hogy egy idegbeteg.
2023. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
Nem szapis. Törzskönyves
2023. márc. 15. 14:09
 37/67 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy a fenébe adta neked oda a "törzskönyves" tenyésztő hát hetesen, amikor ezt törvény tiltja!? És ezzel ne lenne tisztába az, aki évek óta ezzel foglalkozik!? Na ne már 😂😂😂
2023. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
Akkor 7 vagy 8 vagy 10 hetes volt. Nekem tök mindegy. A lényeg hogy KICSI volt, vagyis nálunk van amióta az anyjától elkerült. Pont nem tudom mennyi idős volt. A lényeg az volt hogy kiskutya legyen. A férjem azt mondta "most lett elválasztva". Az én időmben az még 6 hét volt. Legalábbis hozzánk ennyi idősen jöttek kutyák
2023. márc. 15. 14:16
 39/67 A kérdező kommentje:
De sikerült megragadni a lényeget, avagy mibe lehet belekötni
2023. márc. 15. 14:18
 40/67 anonim ***** válasza:
100%

Húvazze.

Egy tenyésztő nem ad oda 6 hetes kölyköt.

Én tipikusan nem az vagyok aki csókolgatja a kutyát, a házba is max tüzijáték esetén jöhet be a konyháig. Soha nem alszom vele, nem ütöm meg, de eddig mindhárom keverék és egy kuvasz kutyám is olyan volt hogy ránézek, és a minikámból, mozdulatomból tudja mit akarok és feltétel nélkül szót fogad.

Az vicc amit ide írtál. Képesek voltatok elrontani egy "könnyű" kutyát. Egy kölyökkel foglalkozni kell naponta órákat, főleg az első êvben. Tanítani, formàlni, rá és leszoktatni dolgokról. Nincs megnevelhetetlen kutya, de ti elcsesztetek egy évet, már nem lesz könnyű. Főleg ha nem is akarod ezután sem nevelni csak neveltetni. Egy év alatt szerintem felhozható szintre a kutya, de ehhez ti is kellettek, nem csak egy nevelő. Sőt, csak ti kellettek igazából.

2023. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!