Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szófogadatlan, rombolós,...

Szófogadatlan, rombolós, mindenkit fellökő kutyát kb mennyi idő megnevelni?

Figyelt kérdés

Sajnos az egész család életét megkeseríti, de nem adnánk vissza a tenyésztőnek, mert már rohadt sok pénzt ráköltöttünk.

Ismerős ajánlott egy kiképzőt, aki hetente kétszer foglalkozik vele. Több kutyát visz el egyszerre és 1-2 órát foglalkozik velük.

Mennyi idő alatt várható javulás?


2023. márc. 15. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Mi az hogy én neveljem ne az oktató? Akkor ez egy totál fölösleges szakma? Nem is értem miért működnek a kutyaiskolák, ha semmi szükség az oktatókra
2023. márc. 15. 19:30
 52/67 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, te nagyon nem érted.... Az oktató téged tanít, hogy te hogy bánj a kutyával, s végül ettől lesz a kutya jó. Neked ennél az átlagosnál is jobban szükséged lenne. Nem bántásból, de tényleg fogalmad sincs az egészről....
2023. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
Végülis neked is kár volt általános iskolába járnod, nehogy már te tanulj valamit.
2023. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:

Az általános iskola nem tudom hogy jön ide. Emberiskola az embergyerekekenek. Nem a tanár tanul, hanem a diák.

A kutyaiskola meg iskola kutyáknak. A kutya tanul a tanítótól. Nem én tanulok tanítónak. Akkor trénerképző lenne és nem kutyaképző.

2023. márc. 15. 21:03
 55/67 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy ez nem így van, de látom nagyon nem akarod elfogadni... De akkor nézzük így: a gyerekeidet is tanítják az iskolában dolgokra, de a nevelésük alapvetően a te feladatod. Vagy azt is a pedagógusoktól várod? Illetve otthon is folyamatosan tanulnak, házit írnak.
2023. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
Egy gyereknek kicsit többet kell tanulnia mint egy kutyának. Egy állatnak annyit kell, hogy ül, fekszik, hallgat, helyedre. Ehhez talán nem kell olyan sok. Legalábbis mindig azt mondják, hogy milyen fene okosak a kutyák
2023. márc. 16. 06:37
 57/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitatkozom erről veled tovább, láthatóan tök felesleges. Majd meglátod. :)
2023. márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem egy beprogramozható gép, amit beállít a tréner és olyan lesz élete végéig. Nem lesz ott a tréner, ha a kutyád meglát egy patkányt és kitépi a kezedből a pórázt, vagy ha egy önsétáltató rátok támad, vagy ha a gyereked húzza a kutya szőrét, és a kutyának ez nem tetszik, és odamordul. Neked kell tudnod mindenféle helyzetben kezelned a kutyádat, és beavatkozni, ha kell, hogy ne történjen tragédia. Ha robotkutya kell, azt is tudsz vásárolni, azzal nincs meló, csak kikapcsolod, amikor éppen nem kell, nem eszik, nem ürít, orvoshoz sem kell járnod vele.
2023. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
84%

Fölösleges pénzkidobás lesz... Egyértek előzőkkel. Az kutyaoktató feladata az, hogy a gazdát tanítsa meg bánni a kutyával, nevelni a kutyát. Ne hasonlítsunk most az emberekhez, nem arról van szó.

Hanem arról te agyroggyant hülye, hogy nem vagy képes felfogni, hogy NEKED kéne nevelni a SAJÁT kutyádat.

De emberek, nem is értem, még miért írunk ide. A kérdező úgyse fogja fel...😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2023. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:

Aha. És akkor ide a gazda is beköltözik?

[link]

2023. márc. 16. 19:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!