Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötelező oltáskor lehet még...

Kötelező oltáskor lehet még kérni a kutya altatását?

Figyelt kérdés

Mikor gyerek voltam, tudom hogy lehetett ilyet. Mentünk oltatni és aki le akarta adni a kutyáját, azt ott elaltatták és egy platós kocsira dobták őket. Az elszállításról sem a gauda gondoskodott.

Nagymamám a két kutyából egyet leadna, már beoltatni sem szeretné. Lehet még ott a helyszínen altatni? Csinálnak még ilyet?


2023. márc. 30. 07:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kutya szimplán egy bio biztonsági rendszer.

Kizárt, hogy bárki is sétáltassa őket.


Szerencsétlen nyilván ugrál, ha senki nem sétáltatja és neveli.

2023. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
95%
Micsoda az az élőlény, fémhulladék? Keress neki gazdát, a facebookon is van sok kutyamentő csoport. A nagymamát pedig add le a temetőben egy gödör mellett.
2023. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Kis magyar állattartói valóság IQ szinttel.
2023. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Jó, akkor majd keresünk neki gazdát. A szomszéd c-nyok elviszik 500 Ft-ért. Csak valami hivatalos keretet akartunk adni a dolognak.
2023. márc. 30. 08:48
 15/45 anonim ***** válasza:
15%

"A nagymamát pedig add le a temetőben egy gödör mellett."


Kutyatartók érzelmi szintje. És akkor ti pofáztok, hogy milyenek az emberek.

2023. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
15%

"A nagymamát pedig add le a temetőben egy gödör mellett."


Te már leadtad a tiédet, ugye? Meg a többi idős rokonodat is.

2023. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
67%
Nagymamádnak egy kutya sem kellene. Ma már egész olcsó módszerekkel le tudják mérgezni a kutyákat, egy kis xilit, fagyálló, és volt kutya, nincs kutya. Inkább ti segítsetek valahogy az öreglánynak. Az én még élő nagymamám bekerült idősek otthonába, mert a családból senkihez nem akart alkalmazkodni, dolgozunk, neki meg az egészségi állapota miatt állandó szakszerű felügyelet kell, amit nincs kapacitásunk és szakértelmünk munka mellett biztosítani, ott meg egyből van orvos is, ha szüksége van rá, programot szerveznek nekik, és nem törnek be a C kategóriások sem.
2023. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
A nagymama nem akar idősek otthonába menni. Tökéletesen érzi magát az otthonában. Megfőz, takarít. De köszönjük, majd gondolkodunk rajta, ha úgy hozza az élet.
2023. márc. 30. 10:13
 19/45 anonim ***** válasza:
96%
Azt amúgy vágjátok, hogy a kuyta egy érző lény? Kb egy 3 éves kisgeyrek érzelmi és értelmi szinvonalán áll. Tehát ő úgy éli meg, hogy megszabadultok tőle, mint egy három éves ksigyerek. Ne a cigányoknak adjátok, hanem valami szerető gazdát keressetek neki legalább....
2023. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
36%

Az a baj, hogy tenyleg nem kell senkinek egy ilyen kutya, szoval sajnos ez a gazdi kereses dolog egyszeruen nem jarhato ut, ezt a reszet ertem, en is atmentem ezen, amikor a szomszedom kutyajanak probaltam gazdat keresni. Nem ment, igy en megtartottam a kutyat vegul, de ha en nem vagyok, az is az utcan vegzi.


Viszont akkor mar inkabb kossetek ki egy menhely kapujahoz es hagyjatok ott. Undorito dolog ez is, mert nyilvan sehol nincs hely es ez nekik teher, de most ha a ciganyoknak akarjatok adni, akik majd jol megkinozzak es megolik, annal meg ez is jobb!

2023. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!