Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötelező oltáskor lehet még...

Kötelező oltáskor lehet még kérni a kutya altatását?

Figyelt kérdés

Mikor gyerek voltam, tudom hogy lehetett ilyet. Mentünk oltatni és aki le akarta adni a kutyáját, azt ott elaltatták és egy platós kocsira dobták őket. Az elszállításról sem a gauda gondoskodott.

Nagymamám a két kutyából egyet leadna, már beoltatni sem szeretné. Lehet még ott a helyszínen altatni? Csinálnak még ilyet?


2023. márc. 30. 07:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Fú de ideges lettem ettől a kérdéstől.


15ös, 16is meg értsétek már az iróniát

2023. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Jajj már, nálunk nem családtag, hanem egy állat.

Tudom...érző lény. A szúnyog is, a poloska is.

Sőt a csirke meg a disznó is.

2023. márc. 30. 13:26
 33/45 anonim ***** válasza:
95%
Jó, hát ha nektek fogyóeszköz a kutya... Csak nem értem, akkor mi a fenének van.
2023. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Mint írtam, meghalt a gazdája. Esetleg kérdezd meg tőle miért merészelt meghalni.
2023. márc. 30. 13:36
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a meglévő?
2023. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, tipikus hülye suttyó a kérdező, meg az egész pereputty is.
2023. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, szerintem ilyen "magas" EQ-val gyereked se legyen soha, de még párkapcsolatod se....
2023. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Milyen meglévő. A nagymama nem akart kutyát. Ennek ellenére minden nap megfőzte neki a kaját, megvette a tápot a kis pénzéből. Már nem bírja a kéretlenül nyakába varrt terhet. Ne várjuk már el tőle, hogy szeresse, csak mert megörökölte, mikor a háta közepére se kívánja. Nem mindenkinek kisgyereke a kutya. Nekünk hasznos teher.
2023. márc. 30. 14:48
 39/45 anonim ***** válasza:
88%
Fude buta vagy… van a mutternak egy sajat kutyaja meg ez, amit orokolt. Egyet ki akar nyiratni, a masilat nem. Tehat akkor, melyik a ketto kozul az a kutya, amelyikre ugy lehet hivatkot i, hogy a “meglèvö”? Azta… a seggedet azert ki tudod egyedul torolni, vagy ennyi esszel ahhoz is segitseg kell? 😂😂😂
2023. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

A másik kutyát is örökölte észkombájn. Mivel nagynéném mamával élt így nyilván mindkét kutyát itthagyta. Mindkét kutya meglévő, ott élnek évek óta így valóban nehéz kitalálni mire gondolt a költő.

Amúgy köszi a válaszokat, megoldottuk.

2023. márc. 30. 16:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!