Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötelező oltáskor lehet még...

Kötelező oltáskor lehet még kérni a kutya altatását?

Figyelt kérdés

Mikor gyerek voltam, tudom hogy lehetett ilyet. Mentünk oltatni és aki le akarta adni a kutyáját, azt ott elaltatták és egy platós kocsira dobták őket. Az elszállításról sem a gauda gondoskodott.

Nagymamám a két kutyából egyet leadna, már beoltatni sem szeretné. Lehet még ott a helyszínen altatni? Csinálnak még ilyet?


2023. márc. 30. 07:35
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Persze, ha meg felvesz egy kamera, hogy a menhelynél kikötöm, még engem büntetnek meg. Mostanában épp elég ilyen sztorit olvasni.
2023. márc. 30. 10:50
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Aha, tehat akkor inkabb a biztos halalba kuldod?

Szep 👏🏻

2023. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
91%
De tényleg a legkisebb kellemetlenséget sem vagytok hajlandóak megtenni azért, hogy legalább esélye legyen az életre szegény kutyának? Vegyél fel kapucnit, ne parkolj a közelben, kösd kis akkor úgy a menhelyhez. Igen, ez is nagyon gáz, de szerintem ennél többet úgysem tennél meg...
2023. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Adjátok le gyepin mindkét kutyát.

Egyébként én mamám is csak akkor egyezett bele az idősek otthonába, amikor egyszer balesete lett és kórházba került, megijedt, hogy bármikor történhet baja, és nincs mindig ott valaki vele. Nem ördögtől való az otthon. Viszont a kutya akkor sem jó riasztónak, hiába pontoztatok le. Ti nem olvastok ilyen eseteket, hogy mérgezik a kutyákat?

2023. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Undorító önzö emberek vagytok. Borzasztó, hogy valahol még itt tart az állattartási kultúra. Nálunk a kutya családtag, nálatok pedig egy eldobható szemét... Őszintén azt kívánom, hogy kapjátok ezt egyszer vissza az élettől...
2023. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek inkább egy kamera- és riasztórendszert a nagyinak, táblázzátok is ki, és akkor védve lesz.

Azt nem kell nevelni se, törődést sem igényel, és bármikor kidobhatja a kukába.


Kutya neki nem való, mert az nem egy kerti dísz, hanem egy élőlény.

2023. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
A gyepmesteri telepen át kell venniük. Ilyen hozzáállás mellett gondolom nincs benne chip sem, ha így van, azt is mondhatjátpk hogy találtátok... Ez is nagyon rossz megoldás, de legalább egy halovány esélye lesz szegény kutyának. :(
2023. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
Már csak azért is vegyetek kamerát, mert az ide írogatókból kinézem, hogy verőlegényeket küldenek rátok, vagy rágyújtják a nagymamádra a házat. Legyen bizonyíték, hogy börtönbe lehessen küldeni őket.
2023. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
87%

"Persze, ha meg felvesz egy kamera, hogy a menhelynél kikötöm,"


Mert mondjuk nem kikötni kell a menhelynél, megvan ennek a normális menete, nem is értem, aki ezt tanácsolta, persze, hogy megy a büntetés, mert ez állat elhagyás, az pedig büntetendő. Ha a hivatalos módon beviszed, akkor pedig max. egy kis fejmosást kapsz, hogy átgondolhattátok volna jobban a kutyatartást, amúgy meg ha a menhely elhajt teltház miatt, akkor is ott van a gyepi, ami államilag finanszírozott, és kötelesek átvenni a kutyát.

2023. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
70%

Azert mondtam ezt 29-es, mert meg mindig inkabb kosse ott ki, minthogy megolje a kutyat.

Es az pedig menhely eseteben nem annyira mukodik; hogy csak ugy beviszed. Varolista van egyebkenty


A gyepi nem jutott eszembe, de nyilvan ha ott tenyleg atveszik, akkor vigye oda a kutyat!☺️

Tokmindegy, csak csinaljon valamit azon kivul, hogy megoleti.

2023. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!