Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 250 ezer forint egy golden...

250 ezer forint egy golden retrieverért realáis ár?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék egy ilyen kutyust. Kaptam egy ilyen ár ajánlatot, azonban letaglóztam.

Nem gondoltam volna, hogy ennyibe kerül ez a kutyafajta, eddig nekem mindig keverék kutyusaim voltak, de régi álmom egy ilyen kutya.


Az a baj, hogy azért se tudom mennyikèrt mennek ezek a kutyák, mert noha sok hirdetés van goldenekről eddig ez tetszett csak. Hónapok óta böngészem.


Mindenhol csak vaj színűt látok( krém), de én aranyszínűt szeretnék, vagyis azt a barnàt..., ami olyan mint a vizsla színe.


Végre találtam egy ilyen hirdetést, de pàrom szerint ez rengeteg ez a pénz, meg szerintem is, de most nem tudom mi tévő legyek.


Segítetek kérlek. Várjak hátha lesz a nyáron még hirdetés arany goldenről esetleg olcsóbban?


Én max. 150 ezret gondoltam érte. Laikusként..



2023. máj. 10. 22:00
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
84%

"Ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy tenyésztőtől legyen, lehet olcsóbban is venni. Ők is nagyon cukik, szépek. Miért kellene egy kutyát csak és kizárólag több száz ezer forintért venni?"


Aztán lehet, hogy állatorvosnál otthagyod a többszörösét, mert a szülőket nem szűrték genetikai betegségre. Milyen jók is az ilyen meglepik... Ha valaki nem ragaszkodik tenyésztőhöz, akkor fogadjon örökbe gyepiről, menhelyről vagy fajtamentéstől.

2023. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
81%

Diszplazia naluk fajtabetegseg. Erre van szures,de szapik nyilvan nem fognak szurni.

Egy diszplazias kutya szivas. Mutetek, gyogyszerek, millios tetel. Es ugyebar eletreszolo szenvedes a kutyanak.

Megeri a szapi, ja nem.

2023. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
72%
Nem olvastam el a kommenteket, de a 250e kifejezetten olcsó. Más fajtában az 1300 eurós ajánlatnak én örültem, mint majom a farkának, mert szinte minden fajta 1500-2000 euró.
2023. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
31%

Egy fajtatiszta kutya ára ma 1000 euronál kezdődik, szóval ez olcsó.


Mondjuk már az sokat mond el rólad, kérdező, hogy a szín számít neked, nem pedig az, hogy egészséges legyen. Holott millió öröklött betegsége van a fajtának...

2023. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Az hogy nekem a barna kutyák tetszenek szerintem nem alkot képet rólam hálistennek, ez nagyon buta válasz.


Miért legyen pl. fekete vagy fehér kutyám, ha én barnát szeretnék?


Nekem mindig is barna kutyusom volt, keverékek.

2023. máj. 11. 19:40
 26/38 anonim ***** válasza:
79%
Ez az ár még olcsónak számít!Én amikor tenyésztőt kerestem 1500 eurót kért egy kutyáért ami majdnem 600 ezer Ft.Ahhoz képest a 250 ezer elenyésző összeg.
2023. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
94%
Egy normális embertől, akinek a kutyákjának kölykei voltak. - igen EZT nevezik szaporításnak :D
2023. máj. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
36%

Gyanúsan nem fajtatisztát kapsz ennyiért, ugyan 250 rongy nagyon nagyon olcsó.


De ha neked nem számít, hogy állatorvosnál otthagysz többmilliót is, mert olyan beteg a kutya, akkor semmi gond.

2023. máj. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
79%
Na kérdező, kapsz hozzá törzskönyvet (szàrmazási lap, A4-es zöld papír, nem könyv)?
2023. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
41%
Ismerek jó pár ilyen embert, sajnos. Legyen barna színű és olcsó. Az, hogy utána diszpláziás lesz és epilepsziás, már nem érdekel. Az sem foglalkoztat, hogy a szülők betegek. A szaporító nyilván nem fogja elharsogni, neked meg annyira azért nem fontos a kölyök, hogy utána járj az egészségének. Csak legyen barna színű és olcsó.
2023. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!