Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy dog az jó táp? Miért...

Happy dog az jó táp? Miért mindenki, azt ajánlja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, pedig csak azért vettem meg, mert volt a fressnapban egy zsák, ami nagyon le volt árazva, mert kiszakadt egy helyen. AMúgy Acanát eszik inkább.


De a Happy dogtól kifejezetten fényesebb lett a kutyám szőre.


Szerintem amúgy ebben a kategóriában mindegyik jó, ki kell kísérletezni, hogy kinek melyik válik be.

2010. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó. Nem Pedigree szintű táp, de a minőségéhez képest aránytalanul drága.
2010. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Acanával egy színtű tápot és útána jövő tápot mondanátok?Belcando az milyen táp?
2010. okt. 12. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
A Pedigree és társai egy nagy rakás...csak reklámfogás.Nekem a kiskutyám kezdetektől rá sem szagol,az állatorvos azt mondta,ha szeretném hogy szép legyen a kutya,egészséges és fényes legyen a szőre,akkor Acana,Eukanuba.Az árakon is látszik melyik jó,sajnos meg kell fzizetni a jó minőséget.Mondjuk nekem a Havanesem annyit eszik mint egy macska,nem jövök ki rosszul így sem.Happy dogot nem ismerem.
2010. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Acanával ami egyszintű, vagy talán jobb is, az az Orijen.
2010. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Acanával egyszintű, illetve annál jobb az Orijen (bár nekünk nem vált be egyik sem)

Taste of The Wild (szerintem ez az egyik legjobb)

Pro Plan, DaDo tápok sem rosszak

2010. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja,ProPlan szuper,ára is a legjobb!
2010. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

összetétel alapján sztem a happy dog a béka feneke alatt van.

pruina pro plan és dado. ezek jók.

orijen-acana..sztem nagyon rosszak, mindig beteg volt tőle a kutyám, sőt sok olyan véleményt is olvastam, h a kutya lefogyott és kihullott a szőre:S

purina pro plan mindig rendbe rakta a kutyusom pociját, nincs is vele gond, csak a mostani halasat nem igazán szereti.

orijenből is a redet ette meg, attól meg hólyagos lett a lába.

2010. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!