Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Imizol mennyi idő mire hat?

Imizol mennyi idő mire hat?

Figyelt kérdés
Kutyusom szombaton lett rosszul, lazas volt es nem allt fel. Azonnal vittuk a dokihoz aki babaziara gyanakodott a vervetelbol(bar nem mondta biztosra de azt mondta, hogy szerinte még az elejen elcsiptuk talan..) igy beadta neki az imizolt, kapott infuziot, lazcsillapitot, hanyascsillapitot, gyulladascsokkentot. Ma van kedd, egy hajszalnyival van csak jobban, nehezen tud felallni nemsok ereje van, eszeget ha a szajahoz tartom a kajat illetve iszik. Mikor varhato javulas? A vizelete szinevel nincs baj, figyelem, illetve a nagy laborbol kiderult azis, hogy a szervei teljesen rendben voltak meg szombaton milor beadtak az imizolt.
2023. okt. 24. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha babesia akkor holnapra, holnaputánra hatnia kell (én úgyanígy jártam el, de az én kutyám vizelete sem volt rendben).
2023. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat! Vasarnap kapta meg az imizolt .
2023. okt. 24. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

miért nem az orvosnál érdeklődsz? ő ismeri a teljes esetet, ő neki van hozzá meg a kellő tudása.


A babézia nem egy megfázás, attól, hogy megkapta az imizolt a szervezetének egy csomó dolga van még a teljes gyógyulás érdekében. Ez nem olyan, mint egy fejfájás, hogy hopp beveszem az algopyirint és fél óra múlva semmi bajom.

2023. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszavittuk, kapott infuziot megint, antibiotikumot, gyull csokkentot, fajd.csillapitot. Illetve irtak fel otthonra antibiotikumot amit adnom kell neki napi 2x. Sajnos egyelore nem latok javulast, nemigazan akar enni inni, kedvtelen, nem bir felallni…..
2023. okt. 26. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!