Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről el lehet hozni...

Menhelyről el lehet hozni egyszerre több kutyát is?

Figyelt kérdés

Pl. 2-3. Arra lennék kíváncsi, hogy az ottani gondozók megengednék-e, persze ha az illető teljes mértékben el tudná őket látni.

Lenne mégegy kérdésem ezzel kapcsolatban. Ha elmegyek menhelyre kutyusért, akkor az hogy zajlik? Bemegyek, megmondom, hogy szeretnék egy kutyust, kitöltöm a papírokat (ha kell), megfizetem a költségeket és ennyi? Vagy hogy zajlik ez az egész?

És most ne azzal gyertek nekem, hogy menyjek el egy menhelyre és kérdezzem meg. Kérlek...


2010. okt. 19. 13:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szia,

5 hónapja hoztam ki menhelyről egy kutyát. Előtte írtam több menhelynek is emailt, válaszoltak, megbeszéltük, hogy megnézem személyesen a kutyust. Egyszer megnéztem, megsimogattam rácson keresztül. Utána megbeszéltük, hogy mikor tudom elvinni és pár nap múlva elhoztam. Szerintem ha úgy akartam volna, akkor azonnal elhozhattam volna. Nem nagyon kérdezősködtek, csak annyit kérdeztek, hogy ugye kertes házba viszem, mert nagy a mozgásigénye. Fizetnem nem kellett és csak egy veszettség elleni oltása volt (felnőtt kutya, pár hónapja lakott a menhelyen, ivartalanítva se volt). Szerintem elég tapasztaltak a menhelyen dolgozók és jól ismerik a kutyáikat, biztos tudnak segíteni neked. Valahogy úgy képzelem, hogy ha beszélgetnek veled, fel tudják mérni, hogy melyik kutya lenne jó neked, a személyiségedhez, körülményeidhez stb. Az biztos, hogy nagyon fognak örülni a menhelyen, hogy van egy új örökbefogadó:)

2010. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!