Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsisok segítsék! Egyszerűen...

Tacsisok segítsék! Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj. Vagy ez kutyafüggetlen? Más kutyusok is csinálják ezt?

Figyelt kérdés

5 éves tacskóm (házban tartjuk) tegnap este óta folyamatossan/megállás nélkül nyüszít. Egyszerűen nem tudunk vele mit csinálni. Nem éhes, nem szomjas, végtagjai nem fájnak. Egyszerűen nem tudunk mire gondolni. Csak jön megy a lakásba (mint eddig) és sír.

Már a szivem megszakad, hogy mi baja lehet. Hátha valami rossz Neki, vagy nemtudom. Állatorvoshoz ezért még nem akarnám futkozni, még a végén kiröhög. Előfordult ez már másokkal is?

Ilyenkor mi a teendő?

Egy elkeseredett gazdi


2010. okt. 20. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya sír, annak oka van, és nem fog kinevetni az állatorvos! Én nem várnék a csodára.

Eszik rendesen?

2010. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vidd állatorvoshoz!

Nem röhög ki.

2010. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát íhy hirtelen ez jut eszembe: ha fiú, tüzelő szukát érez a közelben, ha lány, akkor fiút
2010. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ház, amihez kert is tartozik? Mert ha nem,akkor lakás.

Nem fog kiröhögni az állatorvos, ő azért van,hogy tanácsokat adjon neked! Ha nem lenne semmi baja, akkor nem viselkedne így. Sztem vidd dokihoz.

Szuka vagy kan? Ha szuka,lehet,hogy álterhes,akkor szoktak egyfolytában nyüszíteni.

2010. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy esetleg fáj valamije. Ha nem is viszed el, legalább hívd fel az orvost szerintem!
2010. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, szuka.

Tüzelni nem most fog mert majdnem pont a két tüzelés között vagyunk. Ez lehet ok erre a viselkedésre?

Most elkezdtem tapogatni, de mintha a hasa kicsit keményebb lenne mint szokott. (de lehet márcsak bebeszélem magamnak) Ez jelenthet valamit?

Köszönöm a válaszokat. Akkor állatorvos lesz!

2010. okt. 20. 13:05
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem egy 12 éves tacskóm van és látszólag ok nélkül még nem csinált ilyet. lehet, hogy valami baja van a kutyusodnak.
2010. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet a hasa,igen.Kérlek ird meg mi van vele!!
2010. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felfújódott?
2010. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kicsit masszírozgattam neki, és most lefeküdt aludni!

Látszólag jólvan. Néha-néha nyűszít egyet, de most legalább nem megállás nélkül. De ha estére nem javul akkor állatorvos lesz :(

2010. okt. 20. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!