Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Friskies vagy a Pedigree...

A Friskies vagy a Pedigree kutyatáp a jobb?

Figyelt kérdés
Csak a kérdésre válaszoljatok! Nem kell írni, hogy az Acana meg ez meg az job és ....
2009. jan. 3. 10:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy külön kérted, mégis írnom kell más tápokról. A prémium minőségűekből annyival kevesebbet kell adni az állatnak és annyival jobbak, hogy gyakorlatilag anyagilag szinte ugyan ott vagy. Jobban megéri olyannal etetni. Házi kosztot is nyugodtan kaphat, attól se hal meg:) A legjobb vegyesen adni, maert a felső kategóriás tépokban nincs annyi ízfokozó, emiatt jobban esik nekik ha van mellette valami. Menhelyen dolgozom, nagyon sok tápot próbáltam és amik nagyon jók de nem a legdrágábbak azok pl: CANUTRA, FLATAZOR. 80 kutyán tesztelve:)
2009. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
Szia! a Frieskiesben több az ízesítés mint a Pedigree-ben mindegyik tartalamzza a szükséges ásványanyagokat, nyomelemeket, vitaminokat, stb. az én kutyám egy Yorki. A neve Suzy. Mindig keverek egy kis Friskies tápot a Royal Canin tápjába és úgy mindig jobbaan ízlik neki. SOKKAL SZÍVESEBBEN eszi meg. úgyhogy sztem a kettő közül válaszd a Frieskiest!
2009. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen a Friskiest választottam. De ha tud valaki kb. 350/kilónkénti árba jobbat vagy hasonlót, azt kérem írja le ide.
2009. jan. 3. 18:48
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

A legjobb táp az :eukanuba és apurina.

De amugy amejiket jobban szereti.

2009. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
67%

Mindenképp PEDIGREE igaz én HILLS-t adok de attól soka adok nagyon megnőtt. ROYAL Chanin-on vagyok most. Nah szóval:


PEDIGREE-t ajánlom

2009. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
78%
Előzző hózzászóló vagyok! PEDIGREE de a lényeg ne TESCO, vagy AUCHAN vagy vmi kis ilyen szar. Normális erre épülő csak kutyákkal foglalkozó vagy hát csak ÁLLATOKKAl foglalkozó kutyatáp..
2009. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

A Purina Dog Chow egy elfogadható áru minőségi táp, tápértéke 22-24%, míg a többi középkategóriásnak (amelyekről szó volt) 4-6%.

Az ára is megfizethető, ha a kilogramm felosztást nézzük, a Pedigreenél maximum 100Ft-tal drágább. Nálunk bevált, kielégíti az étvágyukat teljesen, és a szőrkondíciójukkal sincs baj.

2009. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ha még valaki olvasná, akkor akkor gondoltam elmondom, hogy úgy döntöttem, hogy Acanával fogom etetni őket. Kiszámoltam és ez így olcsóbb is, mint a Friskiess meg ilyenek. Másnak is ajánlom.
2009. jan. 30. 18:55
 19/25 anonim ***** válasza:
86%
Végre egy ember, aki meg tudja fogadni a másik tanácsát, ha egyszer kikéri
2009. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Az én 12 hetes kutyám a Friskast szereti jobban a Pedigree-t kiköpi
2009. júl. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!