Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Friskies vagy a Pedigree...

A Friskies vagy a Pedigree kutyatáp a jobb?

Figyelt kérdés
Csak a kérdésre válaszoljatok! Nem kell írni, hogy az Acana meg ez meg az job és ....
2009. jan. 3. 10:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik alig, vagy éppen semmit nem adnak a kutyájuknak enni. Én megnéztem, csak úgy kíváncsiságból, hogy mennyibe kerülnek ezek a prémium tápok. Van olyan felnőtt kutyatáp, ami 30.000 alatt nincs. Lehet, hogy 2x12 vagy 14 kg, de nagyon sokba kerül. Én is pedigree-t adok a kutyáinknak, mert nincs pénzem a prémium tápokra, ennyi. De rendesen kapnak enni, szépen fejlődnek. Jelenleg, 3 kg, pedigree-t, 2000 Ft-ért veszünk.(kölyöktáp)
2012. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én Aldi Romeo táppal etetek. Nem 4, hanem 20% hús és hússzármazék van benne. A 3 kiló 1100 Ft,és fele annyit kell adni mint a pedigreeből. Az Aldiban lehet venni.
2014. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem értem, aki nem tudja prémium táppal etetni a kutyáját, miért nem eteti hússal?

Nekem 30 éve vannak kutyáim, egyszerre mindig van 10. Most csak 9.Ezek nem kölyökkutyák, ivartalanított felnőttek, befogadottak.

Ennyit nem tudnék 1000ft-os táppal etetni.

Nem is akarnék.Egyáltalán nem is akarok táppal etetni. Nálunk a táp csak desszert.

A 9 kutya összesen 220kg.Jó helyről veszek nekik jó minőségű húst: csirke far-hát, cs.fej, kacsafej, stb.Átlagban napi 1000-1200Ft a hús nekik.Tápból ennyiért max.3 kutya lakna jól.Vagy szar tápot adhatnék.

Minden kutyám 15-20 évet él.A fogaik a rágástól egészségesek.Nem betegesek.Jó kondiban vannak, de nem kövérek.Főzök is nekik heti egyszer, rizzsel húst, zöldségekkel.

Nem is értem, egy ragadozó húsevő állatnak, akinek a genetikai állománya a farkaséval azonos, miért kell tápot adni?Azért, mert a gazdinak ez a jó.Hazavisz egy zsákkal, beteszi a spájzba, napokig-hetekig nincs rá gond.Sőt! Megrendeli, házhoz szállítják.És regélnek róla, ők milyen jó kutyatartók, hogy szeretik a kutyát, milyen minőségi kajával etetik!

Holott a kutyájuk a húsrágás élménye nélkül éli le az életét, a hús lenne a mindene, de azt nem kap.Mert azért naponta-kétnaponta el kell menni, véres, csöpög, gusztustalan, vagdosni kell, stb.

De a kutyák ha választhatnának, azt ennék! Tapasztalat.

2018. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 My János 1926 ***** válasza:
Mind a kettő de a friskies jobban ízlett az én kutyáimnak
2019. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 My János 1926 ***** válasza:
Próbáld ki a panzit is elég jónak tűnik. 3000 ft 10 kiló
2019. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!