Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől sántít a 7 éves tacsim?...

Mitől sántít a 7 éves tacsim? Mi lehet rá a megoldás

Figyelt kérdés
7 éves a tacskóm. 2-3 napja a bal első lábára elkezdett sántítani. Nap közben, amikor kicsit többet mozog, szinte egyáltalán vagy csak picit sántít rá. Azonban, ha megpihen és után feláll nagyon sántít rá. Szinte rá se tud állni. Vajon mitől lehet ez? Mit kell ilyenkor csinálni?

nov. 27. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8: nyilván nem kell a legrosszabbra gondolni, én sem arra gondoltam, úgy voltam vele, biztos meghúzta vagy megütötte a lábát, 2 napot vártam is, hogy valószínűleg magától jobb lesz. Nem lett, állatorvoshoz vittem és nagyon pofán vágott a diagnózis, mert egészen addig szó szerint semmi nem látszott a cicán. Azóta úgy vagyok vele, hogy inkább arra biztatok mindenkit, hogy vigye el egyből, még ha valószínűleg fölösleges is.
nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mi tacsinknak is volt ilyenje, aztán kiderült, hogy semmi baja, csak úgy döntött, hogy nem foglalkozunk vele eleget, és amikor beteg akkor babusgattuk és ez neki bejött. Aztán apukám hazajött és hirtelen semmi baja nem volt (elutazott pár napra apukám).

Szóval ezt csak azért mondom, hogy ne aggódj rögtön, hogy a tacsid meg fog halni, de azért mindenképp vidd el állatorvoshoz, hogy ki legyen vizsgálva, mert bár Uszkár Díjas Színészek a tacskók, könnyen van betegségük is...

nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12 Arra is jó a doki :D A cicánk hirtelen mindig sokkal jobban lesz, ha meghallja a "doki" szót, miközben fogom a cicabörit :D

Pedig egy kezemen meg tudom számolni, hányszor vittem.

nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8-as: persze, lehet, de ezt majd az állatorvos tudja megmondani, nem a gyakori népe! :D
nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!