Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb pitbull fajta?

Figyelt kérdés
Pitbull-t akkar tesóm de én azt hallottam igen veszélyesek mert könnyen begurulnak felnőtt korban

dec. 16. 16:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 Négyszögletű Kerék ***** válasza:
73%
Mivan 😂😂😂😂
dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
66%
Az amerikai pitbullt, meg a pitbull terriert szokták annak tartani. De erről megoszlik a többség véleménye. Mondjuk nevelés kérdése is, meg ahogy nincs két egyforma ember, nincs két egyforma kutya sem. Ők is egyediek....
dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
26%
Mindben benne van az ölésvágy. Az a veszélyes amelyik olyan nagy, ha belerúgsz nem repül el, vagy nem tudod legyűrni.
dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
82%
Amelyikre bombát erősítenek, vagy nagyon magasról rád hajítják.
dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
73%

Amelyik nincs nevelve.

Ugyan ez igaz mindegyik másik kutyára is.

dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
59%
Bármelyik kutya veszélyes, amelyik nincs nevelve, ez nem fajtafüggő. Pitbullt még terápiás kutyának is szokták használni, pedig oda tényleg olyan kutya kell, ami mindent eltűr. Sőt amúgy ha már ott tartunk, hogy harci kutya, akkor vegyük figyelembe, hogy az embernek bármikor sérülés nélkül közbe kellett tudnia lépni a harcba, vagyis még a harci kutyák sem támadhattak emberre. Bármelyik kutya veszélyes, amelyik úgy van nevelve, rendesen nevelve pedig bármelyik fajtából lehet barátságos családtag.
dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
66%

2: a kettő ugyanaz.


A kérdésnek nincs értelme...

dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Nem általánosítás volt nyilván neveléstől függ viszont vannak agresszívabb fajta kutyák amiket nehezebb megnevelni szerintem egy 15 éves ne akarjon pitbullt főleg ne vagányságból mert csunya vége lehet iskola mellet nem tud vele majd foglalkozni meg szerintem még nem eléggé érett ennyi viszont ő nem ért velem egyett ezért tettem fel a kérdést hogy melyik a leggkezelhetetlenebb pitbull fajta valamint sokat olvastam erről és nyilván van ahol tulzásba viszik a "démonizálást" valóban tapasztalatokra vagyok kíváncsi akinek tényleg van is ilyen fajta kutyája (igen én tettem fel hülyén a kérdést)
dec. 16. 17:36
 9/51 anonim ***** válasza:
39%
8. Próbáltál már mutatni neki videókat kutyatámadásokról? konkrétan nem kell Pitbull szóra keresni mert az összes kutyatámadásos videó terrieres.
dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
77%
Az igazi amerikai pitbull terrier szamomra egy nagy teherbirasu, intelligens munkakutyat jelent. DE! ehhez olyan hozzaerto, hatarozott gazda is kell, aki kordaban tudja tartani, es mellette le tudja vezetni a kutya energiait, hogy az ne forduljon agresszioba. Amstaffom van, ő is eleg remiszto elso latasra, megis konnyebben kezelhető, mint mas "harci kutyak". Egyedenkent eltero, sokat szamit a kutyak szelekcioja, idegrendszere, milyen tenyeszetbol van, munka vagy hobby, es a kolyokkori szocializacio a legfontosabb. De egy pitbull, amit par evtizede meg legalisan harcoltattak (illegalisan meg most is), nem egyszeru eset. Vaganykodasra semmikepp nem valo. De ugy nagyjabol egyik kutya sem, egy vizsla vagy egy nemetjuhasz is lehet felelotlen gazda kezeben kiszamithatatlan "fegyver". 15 eves eretlen kisgyereknek semmilyen kemeny kutya nem kell, itt nincs jo valasztas.
dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!