Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb pitbull fajta?

Figyelt kérdés
Pitbull-t akkar tesóm de én azt hallottam igen veszélyesek mert könnyen begurulnak felnőtt korban

dec. 16. 16:09
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Ez az amiről itt szó van kedves utolsó ezért nem értem a tamadásokat ha valószínűleg a párduc lenne most a nagy divat akkor azért lennék leszolva mert szerintem a párduc veszélyes
dec. 17. 14:49
 32/51 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, addig védik a veszélyes állatokat (pitbull, negerek, bevándorlók) amíg nem volt velük személyes tapasztalatuk. Két féle ember van: aki rasszista, és aki MÉG nem rasszista.
dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Igen majd ha torkon harapja őket a kedves "család tagjuk" vagy lesz dolguk egy "c tipusuval" akkor rájönnek :) vagy nem és fröcsögnek tovább
dec. 17. 14:56
 34/51 anonim ***** válasza:
24%
Úristen de hülye emberek vannak adjátok rájuk kezes lábast és nevezzétek angyalkának amíg le nem harapja a kezetek a pitbullok az elsők kutya tamadásban ha tetszik ha nem ez egy harci kutya nem egy gyerek dajka én tuti nem engedném hogy hétköznapi ember pitbullt tartson meg egyébb harci kutyákat
dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Szuleitek ilyenkor hol vannak?

Azert, mert egy 15 eves kitalal valamit, nem kell neki azonnal ugralni.


Anyadekat vennem elo, ha annyi eszunk van, hogy tenyleg megveszik neki a kutyat. Remelem nem.

dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, tiszteld már meg azzal az itteni embereket, akiktől választ vársz, hogy nem csak idehánysz egy rakás szót valami gusztustalanul igénytelen módon leírva. (Mi az, hogy köjök?) Próbáld már magad megerőltetni és egy minimális szintet megütni legalább az írásodban. Ha a gondolkodásban ez nem is megy.


Gyereknek nem való kutya. De buta gyereknek még kevésbé. És ha a testvéred hasonlít rád, az egész családnak tilos lenne állatot tartania.

dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is pont az a baj hogy konkrét 2 gyereket támadnak az idióták mikor nem is az ő hibájuk
dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
79%
Gyereknek semmilyen kutya nem való. Labrador sem. 0 jövedelemmel rendelkeztek, tehát minden költség és felelősség a szüleiteké. Arról nem is beszélve, hogy ha nem az Oláh Gazsitól veszitek 30-ért az ideggyenge kiskutyát a falu végén, akkor 18 éves kor alatt senki nem fog nektek kutyát adni. Tehát nincs is miről beszélni.
dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
dec. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
69%
Fuuu 20as de sötét vagy🤣🤣.
dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!