Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb pitbull fajta?

Figyelt kérdés
Pitbull-t akkar tesóm de én azt hallottam igen veszélyesek mert könnyen begurulnak felnőtt korban

dec. 16. 16:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
21%

Itt mindenki sötét aki egy gyilkolásra fejlett állatott le mer szólni vagy nem köt bele egy 16 éves gyerekbe én is sötét vagyok mert nem használok írás jelet csak azért sem hogy bassza a szemetek mondjuk érdekes más se használ az is egy sötét tutiXDddd

Ti vagytok a sötétek meg azért 36-os egy komplett családot leszolni ismeretlenül erős ítélkezni mindenki tud az könnyű fel nem fogom mi bajotok szegény gyerekel kb mindenki bele van állva plusz ha ilyen viselkedési formát nyújt felé sok tahó akkor mit vársz ő milyet nyújtson? Egyébként te is egy rohadt nagy tahó vagy felsőbb rendünek tartjátok magatok mert van aki nem ért veletek egyett vagy mégrosszabb !!! Nem használ írás jeleket Úristen máglyára mindenkivel aki ilyen sötét mint mi hiszen egy pitbull sose ölt még senkit és minden másról az tehet akit kinyirt juhé:DDDD 32-te vagy itt legnagyobb igazság az ilyen tahó szemeteket remélem előbb utóbb utoléri a nagy bölcsességük na és én itt ennyivel le zártam nem vitázok beképzelt tahókal

dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kamu a kérdés, most megint elkezdtek jönni az általánosító bullos kérdések.

Tisztában vagyok vele, mire szelektálták annak idején a pitbullt (nem ember ellen, emberre nem támadhatott, az elvárás volt), azzal is, hogy az idióta szaporítók miatt a legtöbb nem tiszta vérvonalú, és keverhetik olyan fajtákkal, amik miatt viszont emberre is lehet veszélyes, plusz a szaporítók nem figyelnek a szűrésekre, amik miatt előjöhetnek genetikai rendellenességek, akár idegrendszeri is. Éppen ezek miatt aki ilyen kutyát akar, annak nagyon alaposan körül kell járnia a témát, és egy rendes tenyésztő nem is ad hirtelen fellángolásra kutyát. Van, ahol pitbullt nem is tenyészthetnek legálisan, vagy nem elismert fajta, szemben a staffordshire terrierrel. De még ha minden oké, és soha nem fog emberre támadni, akkor sem való bárkinek, mert az is okozhat kellemetlenséget, ha kutyázik. Náluk fokozottan igaz, hogy a nulladik pillanattól el kell kezdeni a kölyök nevelését, szocializációját, és nagyon ott kell lenni fejben, fizikailag egyaránt. Ismerek olyan gazdikat, akiknek bull típusú kutyájuk van, többet is, meséltek, hogy kölyökkorban mennyire figyelniük kellett, az ő kutyáikkal nincs gond, de ők sem engedik oda bárkihez (sem emberhez sem kutyához).

Sajnos divatos lett bull típust tartani, és ez egyébként minden fajtánál rossz, ha divattá válik, és kevesen gondolják át, hogy való-e nekik egy adott fajta, vagy akár egyáltalán kutya, vagy akár bármilyen állat. Én tudom, hogy nekem nem való a bull típus, de van olyan bull típusú EGYED, akit kifejezetten kedvelek, és emelem kalapom ezeknek az egyedeknek a gazdái előtt, mert rengeteg meló van abban, hogy olyan a kutya, amilyen.

dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
72%

#40 "Fuuu 20as de sötét vagy"

No és miért? Mi az indok? Mert egy kijelentés érvek nélkül semmit sem ér. Vagy ez nálad a vita? Ha valaki olyat mond, amire nem tudsz érdemben válaszolni, akkor jön az adukártyád, hogy fú, de sötét vagy? :D Mert ez szánalmas.

dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
30%
De sok hülye van itt csoro gyerek nem veletlen nem irok ki kerdest ide kutya temaba 😂😂😂
dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, de ciki, amikor másik regisztrációval lépsz be a kérdésedhez... Bukta vagy, csórikám. :-D
dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
53%
De jo nekem újra 16 vagyok és lekváros bukta😱
dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
72%

47 vagyok.

Semmi baj a Pitbullal ha normális tenyésztőtől van és olyan ember mellett aki nem hülye hozzá.

Nekem 3 KAN van, 10 éve együtt, egy balhé se volt.

dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
53%

A legveszélyesebb?

Szerintem te vagy az kérdező, igen veszélyes faj lehetsz.

dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Valóban veszélyes az összes kutya ha nincs megnevelve, legyen az bármilyen fajta, kicsi vagy nagy teljesen mindegy de szerintem tökre hülyeség a pitbull hétköznapi gyerköcnek. Nem hiszem hogy kamu a kérdés mert újra divat mostanság a pitbull, meg ezek a mai gyerekek ilyenek, minden trend és divat csak hogy ez él ez kutya, vegyetek inkább tengeri malacot vagy hörcsögöt egyenlőre az való nektek, Nem bántás véletlen sem, Én nem vagyok lenéző és gyereket sem produkálók. Viszont kérdező kicsit próbálj meg az írásodon csiszolni jó tanács akkor majd kevesebb bántást kapsz, mert itt mindenki szeret helyesírási szótár lenni, meg igy az életben se jön neked ez rosszul, Fontos ne mások miatt, magad miatt tedd.
dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!