Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám megtanítani Adolf...

Hogy tudnám megtanítani Adolf nevű bullmasztiff-pittbull keverék kutyusomat mancslendíteni?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos vezényszóra felemeli már a mancsát, de olyan mintha csak pacsit akarna adni. Hogy lehetne megtanítani, hogy szép magasra emelje?
2010. okt. 22. 10:23
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, végre egy hasznosnak tűnő válasz. Köszönöm, utána is nézek.
2010. okt. 22. 11:14
 12/46 anonim ***** válasza:
51%

Szólásszabadság?!!!!!!!! uhh. Te beteg vagy, ráadásul mindenkit hülyének is nézel!! Adolf a kutyád, mancslendítésre akarod tanítani... Bárcsak valamilyen hivatalos szerv megtalálna és akkor magyarázkodhatnál!!!

Hihetetlen. Gondolkodj már ember!!! A népirtással vagy vele kapcsolatban bármilyen dologgal nem lehet viccelni!!! Nem vagy hülye, tudod Te is, hogy ez provokálás!

2010. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Sem én, sem a kutyám nem készülünk kiirtani semmilyen népet.


Amúgy ha már itt tartunk, akkor Adolf Hitler milyen népet akart kiirtani és hol? Milyen hiteles bizonyíték van erre? Mielőtt a Wansee konferencia jegyzőkönyvét felhoznád nekem kérlek olvasd el az alábbi rövid tanulmányt:

[link]

(Wannsee-Jegyzõkönyv - egy hamisítás anatómiája

JOHANNES PETER NEY írása)


Nem akarok senkit sem mosdatni, de azért szeretném megkérdezni, hogy milyen törvényszéki bizonyíték van arra, hogy tömegesen gyilkoltak volna bárkit is a nácik?


ui.: köszi az egyetlen hasznos választ

2010. okt. 22. 11:23
 14/46 anonim ***** válasza:
51%
Tudjál róla, hogy ezzel most nagy hibát követtél el.
2010. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
63%
te beteg vagy ...
2010. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Nagy hiba kérdezni? A kedvedért felteszem ezen az oldalon pár régi, de a mai napig megválaszolatlan kérdésemet. Nem tartom túl valószínűnek, de lehet, hogy kapok rájuk értelmes választ.
2010. okt. 22. 11:31
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én nem klikkereznék. talán érdemes labdával próbálkozni... szájkosár (ilyen szövetből készült, fressnapfban lehet kapni), így csak a mancsával tudja "elvenni", olyan magasra tartod a labdát, amilyen magasra a mancsát kéne emelnie, és ha "elkapja", jutalomfalatot neki!

Lassan rá lehet szoktatni szerintem :) Csibészeltetni hol akarod?

Ja és ha akarsz, nyugodtan írj privit, én most tanulgatom a dolgokat, nagyon szívesen segítek, amiben tudok :)


20/L (a többi válaszolónak szól, hogy nem vagyok sem neonáci, sem semmilyen hasonló marhaság, egyszerűen csak szeretem az eredeti ideológiát látni és nem csak a népvakítást :))

2010. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem te tényleg csak provokálni akartál. Egyébként minek írtad volna bele, hogy a kutyád neve Adolf? Egyébként attól, hogy így hívják, nem kell rögtön Hitlerre asszociálni. Biztos vannak normális Adolfok is.
2010. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
0%
De a mancslendítés és az Adolf név azért már adhat okot az asszociációra...
2010. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 hell-ikon ***** válasza:
Kérdés, hogy fizikai adottságai alapján, egyáltalán képes-e magasabbra emelni a mancsát, mint amennyire most emeli...
2010. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!