Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám megtanítani Adolf...

Hogy tudnám megtanítani Adolf nevű bullmasztiff-pittbull keverék kutyusomat mancslendíteni?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos vezényszóra felemeli már a mancsát, de olyan mintha csak pacsit akarna adni. Hogy lehetne megtanítani, hogy szép magasra emelje?
2010. okt. 22. 10:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
31%

Ja, és ettől még nem vagyok kommcsi.

A "ti fajtátok" csak kétféle embert ismer: nácit, vagy kommcsit.

Szánalmas szellemi nyomorék.

Az ilyenektől az állattartás jogát is megvonnám!

2010. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Egyik válaszolónak üzenem, hogy ne merjen lebarmozni senkit itt! Téged bántott valaki, hogy így írsz rólunk?

Vegyél vissza, téged minősít ha másokat lebarmozol, mert nem értenek Veled egyet.

Szép napot!

2010. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

ti nem olvastátok ezt?

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

# Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!

# Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!



már bocsi. de szerintem ez nem idevaló.

Egyébként, hogyan tanítottad meg parancsra morogni?

2010. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Szerinted ki válaszolt itt olyant, aminek nincs köze a kérdéshez?

Az Adolf nevű magasba lendült mancsú kutya ugyan kinek nem a nácikat juttatja eszébe...???

2010. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
52%

Csak tudnám minek válaszolgattok egy ilyen hülyének, aki nyilvánvaló hogy csak provokálni akar.


Egyébként nem az a baj, hogy karlendítés meg Adolf, meg hasonlók.


A baj az, hogy az ilyen primitív és buta emberek meglehetősen agresszívak is. Kutyának is olyat választanak, ami nagy testű és hajlamos az agresszióra. Mert ettől akarnak keménynek látszani, ettől lesznek ,,valakik" hogy karlendítés, meg hőbörgés, meg Adolf, meg a nagy testű agresszív kutya.

Hány, de hány ilyennel találkoztam már. Az ilyen alakok minden további nélkül a másika uszítják a kutyájukat. Nem érdeklik őket a következmények, és a ,,tisztelt" kérdező is mondta, hogy a neki nem tetsző válaszadóra ráuszítaná a kutyáját.

Igaz, ilyen esetben a kutyát elveszik az illetőtől, de na és?

Szerez egy másikat helyette, és folytatja ahol abba hagyta.


Emiatt kéne valamilyen szabályozás a kutya tartásra, hogy ne lehessen kutyája minden hozzá nem értő ostoba alaknak!


Valahogy nagyon nem tudom tolerálni azokat a hülyéket, akik csak emiatt vesznek nagy testű kutyát.

2010. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Ja, és ráadásul egy kutya sem képes a karlendítésre. Kezdve azzal, hogy nincs karja, és a mellső lábát nem tudja ülő helyzetben olyan magasra emelni, mintha az karlendítés volna.


Ennyi erővel azt is akarhatná a kérdező, hogy mondja ki a kutya tisztán érthetően: ,,Sieg Heil! " Ez sem lehetséges, a kutya fizikai adottságai miatt.

2010. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne foglalkozz a sok beszólással.


Nekünk is volt egy kutyánk (tacskó-pincsi keverék) és őt a kocsmában tanították meg erre (azt pedig, hogy a jobb mancsát emelje a: Szép kezeddel! felszólítással tanulta). És bár más volt a neve bizony előfordult nem egyszer, hogy rossz arcú "emberek" mellet elsétálva odaszóltam a kutyának: Gyere Adolf! és még egy ilyen kis kutyától is megijedtek :D

Egyébként mivel ez a mozdulat a "pitizés" egyik változata azt hiszem kissé összefügg a láb hosszával (több kutyánál figyeltem) ill. talán egy kicsit a dominanciával is a Faterom kutyájának (akiről az elöbb meséltem) ugye viszonylag rövid volt a lába és ezért az egészet "kinyújtva" emelte, egy másik kutyám (vizsla jellegű) inkább csak a lába felső részét emelte fel, a másik (keverék, de az "utca királya" kutyám) farkas kutya méretű volt ugyan mégis egyenesen emelte a lábát, a mostani kutyámnál viszont max. jelzésszerű emelést tudok elérni...

Ha már amúgy is hajlamos egyenesen emelni a lábát akkor pl: Szépen! vagy legalábbis az eddigi vezényszótól eltérő felszólítással addig kérd amig nem csinálja amit kérsz akkor jutifalat. (szerintem gyorsan megtanulja).

2010. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Jó érzés másokat megfélemlíteni?
2010. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

"Szerinted ki válaszolt itt olyant, aminek nincs köze a kérdéshez?

Az Adolf nevű magasba lendült mancsú kutya ugyan kinek nem a nácikat juttatja eszébe...???"


3 hozzászóló kivételével senki nem tudott még csak hasznosnak tűnő választ sem adni. Az volt a kérdés, hogy "hogy tudnám megtanítani Adolf nevű bullmasztiff-pittbull keverék kutyusomat mancslendíteni?", VAGY az, hogy "mi jut a csöpp kis eszedbe az alábbi kérdés kapcsán: Hogy tudnám megtanítani Adolf nevű bullmasztiff-pittbull keverék kutyusomat mancslendíteni?"

2010. okt. 25. 15:03
 40/46 A kérdező kommentje:
Nem jó érzés, bár néha vicces, mikor egyes emberek sietni/futni kezdenek a kutyám neve hallatán. :) Sajnálom őket, de nem én égettem a génjeikbe sem a felsőbbrendűség és a kiválasztottság tudatát, sem az állandó rettegést, az üldözöttség és a kirekesztettség érzését.
2010. okt. 25. 15:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!