Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám megtanítani Adolf...

Hogy tudnám megtanítani Adolf nevű bullmasztiff-pittbull keverék kutyusomat mancslendíteni?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos vezényszóra felemeli már a mancsát, de olyan mintha csak pacsit akarna adni. Hogy lehetne megtanítani, hogy szép magasra emelje?
2010. okt. 22. 10:23
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Elvileg képes rá. Miért ne lenne az?
2010. okt. 24. 11:04
 22/46 hell-ikon ***** válasza:

Azért van egy határ minden kutyánál, hogy meddig tudja emelni a mancsát.

S ez nem egyenlő azzal, hogy te meddig tudod neki felemelni.


Csak, hogy értsd:

Én is tudok a német juhászommal táncolni, de magától nem képes rá:D

2010. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

És miért kellene, hogy magasabbra emelje a mancsát?

Már minden mást tud?

Egy kutyával nem hencegni kell, nem kunsztokkal villogni, hanem szeretni.

Vagy te a családtagjaidat is kunctokra bíztatod?

Te mit tudsz vajon...?

2010. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a kutyámat. Dolfi egy csodálatos eb. Nagyon hálás. Nem akar vele hencegni senki. Nem cirkuszi kutya lesz. Azt szeretném mindössze, hogy tudjon tisztességesen köszönni.
2010. okt. 24. 11:27
 25/46 anonim ***** válasza:

Te tudsz "tisztességesen köszönni"?

Miből gondolod, hogy a jó magas mancslendítés az?

Visszajön, ha hívod?

Elereszti ami nála van, ha mondod?


Egy kutya akkor köszön tisztességesen, ha csóválja a farkát.

Minden másra való nevelés csak emberi képmutatás.

2010. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Egyébként ne akard senkinek bemesélni, hogy Adolf nevű kutyád jó magas mancslendítéssel nem náci emlékeket akar ébreszteni !!!!!!!

Téged kellene jó magasra lendíteni!

2010. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Nem olvastad el az eddigi kommenteket? Már leírtam, hogy nagyon okos. Az a minimum, hogy elereszti amit kérek, illetve vissza is jön, vagy hozza a játékát ha kérem tőle. Azt is tudja, hogy egy helyben ül egészen addig, amíg nem hívom. Amúgy a kar, vagy mancslendítés, mint köszönés még nem tilos. Miért ne tanulhatná meg?
2010. okt. 24. 11:57
 28/46 Holdasi Zoltán válasza:
22%
A válasz adóknak üzenem (csak a 90% nak)... A Ti ""fajtátoknak"" köszönhető hogy most minden olyan ember el van nyomva aki nem úgy gondolkodik ahogyan Ti... Már ne is haragudjatok, de Ti csak azt tudjátok nézni hogy (állítólag) Hitler mennyi embert végeztetett ki? Mert akkor ostobák vagytok, a világ egyik leghatalmasabb embere volt aki a porból emelkedett fel és kíváncsi lennék hogy Ti egy olyan világba nem őrültetek e volna meg:) Okoskodni azt tudtok;) De hogy utána olvasnátok a dolgoknak és nem csak a Tv ből szedett baromságokat mondanátok az már luxus :) De nem baj;) A komcsik a királyok, igaz?:) Éljen a népbutítás!
2010. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Szia! Már írtam egyszer, nem tudom, hányas voltam, én mondtam, hogy szerintem ne klikkerezz :)

Hát... a mancslendítés magasságával kapcsolatban: ha leülteted, fölé tartasz mondjuk egy labdát és eléred, hogy csak manccsal nyúljon, ne próbáljon felállni, akkor elvileg olyan magasra emeli a mancsát, amennyire csak tudja :) így látni fogod, hogy milyen magasságig megy neki magától :) A barmokkal meg ne törődj, amíg szereted és gondozod, addig azt tanítasz neki, amit akarsz (és persze amit ő is hajlandó megcsinálni :)), úgyhogy csak hajrá :)

2010. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
40%

Holdasi Zoltán:

Szerinted egy kutyát ha Adolfnak neveznek és magas mancslendítést akar neki tanítani - az mire emlékeztet?


Egyébként emberek (gyerekek, öregek, nők, férfiak, költők és tudósok) millióinak halála árán szerinted szabad viszonylagos jólétet teremteni?

Ma is így képzeled a jólétet...?

Akkor csak lendítsétek jó magasra a karotokat - remélhetőleg lesz aki nagyot csap rá. :-/

2010. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!