Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat minket meg az új...

Miért ugat minket meg az új kölyök havanese kutya? 12 hetes

Figyelt kérdés

Lassan 5 napja hoztunk haza egy Bichon havanéz kiskutyát, tenyésztőtől, 12 hetes korában. Ott egy 2 gyerekes család nevelte a kutyákat, ott nem volt ugatós.

Azt olvastam a havanéz kutyáról, hogy nem ugatós fajta, gyerekbarát nyugodt típus. Na már most az én kutyám ugat, a 8 éves nagy lányom minden mozdulata idegesíti, megugatja a kutya, nem bírja elviselni.

Ha én felfekszem az ágyra akkor engem is megugat, szinte folyamatosan ugat. Társasház 2 emelet, albérlet.

Ez csak az első időszakban lesz így vagy nem bír minket elviselni?



jan. 12. 18:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek egy kutyaiskolát, ahol van kutyaovi foglalkozás is. Ott segítenek, hogyan tudjátok megfelelően nevelni a kutyát.
jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%

Mit vártál? Olcsón kellett a kutya, persze papírok nehogy legyenek... Most lett egy szar idegrendszerű kutyád.


Ha van benned egy kis gerinc és felelősség tudat (ez a szaporítót támogatókban nem szokott meg lenni), akkor felkeresel kutyaiskolát és rendbe teszed a dolgokat amennyire csak lehet. Könnyen lehet, hogy sosem lesz rendben teljesen a kutya, de ez van, ha divatkutya kell, de nyilván spórolni akartál.


Ha tényleg semmi tartásod nincs, akkor vidd vissza vagy próbáld meg fajtamentésnek odaadni. És soha többé ne legyen állatod! Nem vagy rá alkalmas.

jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ez az ember aki itt írogat ugyanolyan hangnemben annak elgurult a gyógyszere?
jan. 13. 14:25
 24/35 A kérdező kommentje:
Nem érted hogy nem tudtam, hogy ez nem szaporító?! Tenyesztonek adta elő magát és én nem vagyok professzor hogy tudjam mi a helyzet. Most már tudom, mert néhány kedves ember segített veled ellentétben.
jan. 13. 14:26
 25/35 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell nagyon okosnak lenni, hogy az ember tudja ki a szaporító. Csak egy csepp felelősségtudat kell és internet. Interneted van. Nyilván nem is néztél utána.


És miért sejtem, hogy ki fogod dobni a kiskutyát... Talán pénzért, hogy valami hasznod is legyen belőle.

jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Hát te teljesen hülye vagy bazki
jan. 13. 15:17
 27/35 A kérdező kommentje:
Milyen hasznom lenne abból, hogy vettem egy 160k kutyát és utána kidobom. Tényleg elmentek neked otthonról.
jan. 13. 15:18
 28/35 anonim ***** válasza:
20%
Megvetted olcsón a kutyát szaporítótól. Most nyűg neked, mert hát nem olyan, mint a képzeletedben. Nem tudsz aludni a kölyökkutyától (???), ezért nemsokára szabadulni akarsz majd tőle. És akkor már megpróbálod pénzért elpasszolni valahova. Sajnos én ezt nézem csak ki belőled.
jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
És ezzel a mérleggel én nyerek. Értem. Gratulálok.
jan. 13. 20:48
 30/35 anonim ***** válasza:
82%

7es, nem kell idegbetegeskedni, a kutyád SZAPIS!

A tk nincs 10 rongy.

Az a "tenyésztő", aki 90 ezerrel többért adná tk-val együtt, az SZAPORÍTÓ! Hiába vergődsz meg baromozol.


Vettél egy szar idegrendszerű keverék "havanese-t", mert átvágtak. Ennyi a helyzet.

jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!