Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kemény csomót érzek a kutyám...

Kemény csomót érzek a kutyám testében, mekkora az esélye hogy daganat?

Figyelt kérdés
Hasában, 6 éves kan, régebben nem éreztem, most tűnt fel.
jan. 14. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
50-50%, orvos vesz belole szovetmintat es megallapitja, mashogy nem lehet sajnos. Drukkolok hogy ne az legyen!
jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha régebben nem érezted,akkor nagy az esélye, hogy daganat,ami most nőtt oda. De az nem biztos,hogy rákos daganat. Vagyis hogy rosszindulatú.
jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Egyrészt nem 50-50, másrészt meg tényleg orvos.
jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Vidd el állatorvoshoz, megmondja.
jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Tökmindegy, hogy 1% vagy 99% eséllyel rosszindulatú daganat, az ilyeneket mihamarabb meg kell nézetni dokival. Akkor is, ha minden valószínűség szerint valami semmiség.


Vittem már "semmiség" miatt állatot az orvoshoz, szimplán mert gyanús volt - ő meg természetesen hirtelen sokkal jobban érezte magát, amikor meglátta a hordozót :D

Kiderült, hogy ha ignoráltam volna a dolgot, akkor komoly következményei lettek volna, szóval megérte gyorsan lépnem.

jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Az én egyik macskámnak kölyökkora óta van. Most 15 év körül van. Sosem vetettünk belőle mintát,gyakorlatilag nem tudjuk,mi az.

De persze nálatok bármi lehet.

jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A rosszindulatú daganat sokszor kemény tapintású, éles szélű, tehát esélyesebb, hogy az. A jóindulatú csomók puhák. Bár ezt nem lehet 100% kijelenteni. Én nem nyugodnék meg addig, amíg nem látnám a biopszia eredményét, hacsak biztosan nem egy triviális dolog. Mindenképp orvos-minél előbb.
jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Orvos azt mondta lehet zsírcsomó várjunk vele és ha növekszik akkor meg rák... Ennyivel elintézte a doki.
jan. 20. 06:08
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megkérdeznék egy másik állatorvost is erről azért.
jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Tök mindegy. Ha nem okoz gondot,akkor ne vidd orvoshot. Ha gondot okoz és rák,akkor meg úgyis mindegy.
jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!