Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kemény csomót érzek a kutyám...

Kemény csomót érzek a kutyám testében, mekkora az esélye hogy daganat?

Figyelt kérdés
Hasában, 6 éves kan, régebben nem éreztem, most tűnt fel.
jan. 14. 17:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Megszólalt a szakértő :D
jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Mert mit tudsz csinálni egy rákos idősebb kutyával? Semmit. Maximum ha van párszázezred, még életben tartják pár hónspig,egy évig,de az meg állatkínzás. Ha nincs panasza,akkor meg felesleges orvoshoz vinni.
jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
6 éves kutya hol idős, te mélyenművelt??
jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

6 eves neked idos? Ideje lenne eldugulni, meg ugy kb mindenkinek, akiknek max ennyire futja az allattartasi kultura es ismeret a 21. szazadban.

14 eves macskam masfel evet elt emlodaganat eltavolitasa utan, kituno eletminosegben, mindossze egy par oras beavatkozasnak koszonhetoen, mert idoben elvittem orvoshoz, olyanhoz, aki ert is ahhoz amit csinal es nemcsak egy falusi troger lodoktor. Apam kutyaja pedig 16 eves. Van panasz vagy nincs, evente visszuk, mert mar nagyon idos! Aki sajnalja a penzt allatorvosra, meg nincs meg a szukseges minimalis agykapacitasa sem egy aranylag kulturalt allattartashoz, az tartson cserepesviragot, es suketeljen arrol, de ne ossza mar az eszt itt masoknak, akiket esetleg erdekel is az allatuk. Nincs panasza, felesleges allatorvoshoz vinni, na hat gratulalok ehhez a hatalmas eletbolcsesseghez is. 10 ev folott evente felevente javasolt altalanos allapotfelmeresre jarni veluk! ja, hogy trogereknel ez nem szokas, bocsanat, elnezest, kar, hogy a net az ilyenekhez is be van kotve :D

jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
5 éves után már nem fiatal egy kutya,de ezt nem tudom,miért kell magyarázni egy olyan élőlény esetében,amelyik max 13-16 évet él. Persze ha rákos,akkor mindegy.
jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem te vagy a legelesebb kes a fiokban, ugye? :D Mondjuk nem csodalom, ha csak par eves kutyakat lattal eddig, nyilvan mind ido elott elpusztult a szakszeru allattartasi ismereteidnek koszonhetoen :D Zsircsomo, vagy daganat, há nem mindegy? ugyse viszem orvoshoz, rakot is minek kezelni, joazugy, amugy is 6 evesen mar oreg. Persze, hogy mindegy, NEKED. Mert satu vagy hozza, es csoro. Mig masoknak agysejtjei is vannak es meg a penzt sem sajnalja ra, hogy egy korai stadiumu daganatot elcsipjen. Ergo nem neked szolnak az ilyen kerdesek, lehet tolni a biciklit a cserepesviragok temakorbe.
jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem annyira fiatal, de nem is öreg. Kb. egy 30-40 éves embernek felel meg.


Tehát ha a szomszéd 35 éves Laci megbetegszik, akkor kezdhet ásni magának egy lyukat a kertben?

Nyilván nem. A kutyáról miért kell lemondani?

jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
Azért,mert laci egy ember, aki felfogja,hogy mi történik,a kutyánál meg korlátozottabbak a kezelési lehetőségek, és csak a fájdalmat érti az egészből. Az,hogy kutyánál kemo+sugár+műtét+utána havonta mr/ct, vérvétel mennyibe kerül, nem tudom,de sztem akkora hülye nem igazán van,aki ezt kifizeti pusztán azért,hogy még pár hónap kínt varrjon a kutyájának a nyakába. De szomorú,hogy ezt magyarázni kell.
jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy sotet vagy, mint az ejszaka, nem ertesz hozza, nincs semmi tapasztalatod a temaban, megis ontudatosan pakolod magadra a szart tovabbra is. Huzz mar el innen egy hogyan gazoljunk a kertben temakorhoz.
jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert,szerinted egy rákos kutyánál mik a kezelési lehetőségek és mennyi a várható élettartam? Hallgatom a szakértőt. Mondjuk előbb még a kemény csomót korai stádiumú ráknak mondtad és nem nyirokcsomó áttétnek,szóval fingod nincs róla valószínűleg.
jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!