Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta kutyát szeretnék...

Fajtiszta kutyát szeretnék pároztatni és eladni a születendo kiskutyákat! Belekezdjek v ne? Mennyire birnám eladni? Kutyafajtától függ? Bov. Lent

Figyelt kérdés
Egyik ismerosom csinálja.Van egy fajtiszta kutyája pároztatta és eladta a kiskutyákat.Nem voltak torzskonyvezve csak féregtelenitve!Felrakta az internetre oket,hogy elado és ugy vitték mint a cukrot és még jo kis plusz pénze is lett belole!Engem is elkezdett érdekelni a dolog.Párom azt mondja hogy nem éri meg stb,de pedig aki ezt csinálja azt mondta hogy ad egy kutyát és akkor vágjak bele meg minden!kicsit azért félek hogy mi lesz ha rajtam maradnak a kutyák akkor mi van?véleményeket kérek pro és kontra!
2010. okt. 24. 18:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd egy igénytelen köcsög szaporítóaz ő torkán kéne letömni a 200 forintos tápot meg a "házi kosztot",ami ennél valószínűleg konyhai maradék.

Vemhes vagy szoptatós kutyának ez kevés!

Ismerősöm is ölt meg úgy kutyát,hogy a vemhes szukát tescos "táppal"etette,a legyengült szuka belehalt az ellésbe.

2010. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Te direkt nem akarod meglátni amit itt írnak neked ugye?

Igazából ezt belevetted a fejedbe, tudod is már mit fogsz csinálni, csak megerősítést vársz.


Akkor még miről beszéljünk egyáltalán?

Amit az ismerősöd csinál az gusztustalan, ha te ezt nem látod be, akkor nem értem minek vagy itt.


Próbáltam tényleg normálisan válaszolni, de nem éri meg, mert nem gondolkodsz el a dolgokon.


Ismerősöd házi koszttal és 200 forintos táppal etet. És? Ő az atyaúristen? Ő csinálja jól? Más alternatíva nem is lehet?


Nekem a kutyáim a társaim. Nem lennék hajlandó kihasználni egyiket sem, azért hogy a kosztpénz kicsit több legyen.

2010. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy emberek élőlényeket képesek arra használni, hogy pénzt csináljanak belőlük. És állítják, hogy szeretik a kutyákat...
2010. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Ezek ellenére én lehet h akkor is bele vágok,és ha még kaszálok is vele még jobbXDD

Ezeket a válaszokat mintha nem is olvastam volna


koszi mindenkinek

2010. okt. 24. 21:43
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a francért kérdezted?Azt hitted,bólogatni fogunk a tudatlan hülyeségedhez?
2010. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%
HAGYJÁTOK!!! Lesz -100ezre és sajnos lesz 5-10 kutya (sajnos ilyeneknél nem ritka a nagy számú alom :S) akinek nagyon rossz sorsa lesz. Őszintén nem is bánom, hogy DÖGÖLNE ÉHEN AZ ILYEN. Az lenne a szép ha a kutyázás miatt nem lenne mit ennie. Akkor elgondolkodna ezeken.
2010. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
írd meg ha megszülettek. hátha kell valakinek...
2010. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Persze,hogy megirom hátha kell valakinek,jó pénzért simán odaadom!!XDD
2010. okt. 26. 11:43
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem észre fogod venni hogy nekünk van igazunk és még fizetni is fogsz csak hogy hozzuk el...
2010. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!