Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szziasztok Szeretnék 1 kutyát...

Szziasztok Szeretnék 1 kutyát de anyukám nem engedi és amiko apukám élt még 2 keverék kutyám volt és őket elvesztetem. Ez a 2 fajta Hogy győzhetném meg anyut hogy 2 fajta öregek és kisgyerekek mellé és ajánlot?

Figyelt kérdés

Üdvözletel:Stampfer Martin Zirc

1 fiú aki szivbetegen született.

ami tenyésztek felnőtt koromba 16 éves fiú vagyok. Pedig rég nem vagyok allergiás állat szőrre és sok osztálytársamnak van kutyája. Családiházban lakunk ahol az utcánkba sok jó kutya van hosszu az udvarunk szabadidőm is jó fajtákat is ismerem.nem tudna kutya kiszökni magas kerités és kisajto. 1 beaglet vagy retrievert akarok és 3 éves a nővérem kisfia és szereti kutyákat probálom Anyut meg győzni de nem tudom hogyan engedje meg nekem


2010. okt. 26. 15:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
a családi nevem német németországba is él 1 fiú akit szinté nStampfer Martinak hivnak, magyar vagyok mindenki nálnuk magyar Zirc ahol élek Veszprém megyében Magyarországon van. gyerekszerető kutyákat szertem roti pitbull és az amerikai staforshire terier buldog boxer ezektől félek veszélyes harci kutyáktol
2010. nov. 7. 20:29
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát ha magyar vagy akkor főleg tanulj meg fogalmazni! Sajnálom hogy szívbeteg vagy de ez még nem jogosít fel arra hogy érthetetlenül írj!


Amúgy neked nem kell nagy örök mozgó kutya, mivel szívbeteg vagy, úgysem bírnád, ezért is állhat ellen anyukád a kutyáknak. Inkább vegyél egy kistestű társaságit. Őszintén nem szeretem a kistestű kutyákat de neked csak ez való.

2010. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

16:26 vagyok...

khhömm..és nem bunkócska , csak kulturáltan véleményt nyilvánitottam..bocsi ha ez zavar....pff.

2010. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar senki se főleg nem ti. köszönöm mindenkinek választ de szivbetegen erős vagyok meg már birok egészségesnek vagyok nyilvánitva kutyafan is vagyok. De az irásom az msn társaimtol tanultam el.De ha lassan irok akkor szép érthető az irásom. irásjelek hiánya olvashatatlan irás bünőm.
2010. nov. 8. 15:02
 15/21 anonim ***** válasza:

ne oltsátok már... melyik hülye ajánl egy szívbetegnek rottweillert? én nekem boxerem van (13 éves lány vagyok)

nemsokára 5 hónapos..már most magával visz séta közbe..de szerencsére más kutyákra nem reagál se macskákra és ő tudja hogy egyenesen a rétre... csak igy hamarabb oda érünk :D egyébként én sztem ha nem nagy termetű de mégis vadász kutyán gondolkodsz akkor foxi félét..

2010. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
olvasd vissza és meg tudod rotit ki mondta foxy volt cuki aranyos de vadászkutya szépeket szeretm cukikat foxy közepes senem szép se nem ronda
2010. nov. 8. 18:43
 17/21 anonim ***** válasza:
A foci tényleg jó választás. Inkább mint egy beagle.
2010. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
* foxi
2010. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat bocsi az olvashatatlan irásaim miadt. Fox terier egyik általános iskolai lány osztálytársaméknak volt, de ő rokonaikhoz viték mert lány alergiás lett állat szőre igy 2 öreg degu szülő van nekik. Zircen itt nálunk volt 1 fiú akik elköltöznek és oda nem viheték kutyájukat és ha az unokaöcsém nem lett volna itthon anyukám ingyen hazahozta volna rendes fiú ingyen oda adta volna.
2010. nov. 9. 13:02
 20/21 anonim ***** válasza:
15:30-nak... Anyád hülye te kis pi*a.... Attól még mert te még egy boxerral sem bírsz arról nem tehet senki, ahogy arrol se h balf*sz vagy a neveléséhez. 5 hónapos kutyával nem bír el... Istenem minek az ilyennek kutya...
2010. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!