Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szziasztok Szeretnék 1 kutyát...

Szziasztok Szeretnék 1 kutyát de anyukám nem engedi és amiko apukám élt még 2 keverék kutyám volt és őket elvesztetem. Ez a 2 fajta Hogy győzhetném meg anyut hogy 2 fajta öregek és kisgyerekek mellé és ajánlot?

Figyelt kérdés

Üdvözletel:Stampfer Martin Zirc

1 fiú aki szivbetegen született.

ami tenyésztek felnőtt koromba 16 éves fiú vagyok. Pedig rég nem vagyok allergiás állat szőrre és sok osztálytársamnak van kutyája. Családiházban lakunk ahol az utcánkba sok jó kutya van hosszu az udvarunk szabadidőm is jó fajtákat is ismerem.nem tudna kutya kiszökni magas kerités és kisajto. 1 beaglet vagy retrievert akarok és 3 éves a nővérem kisfia és szereti kutyákat probálom Anyut meg győzni de nem tudom hogyan engedje meg nekem


2010. okt. 26. 15:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen várom a többi válaszokat is.Amik hozzám valok azok:németjuhász,foxy,retrieverek,beagle, ezek keverékeik gyogyultnak vagyok nyilvánitva. 3 éves unokaöcsém miadt nem engedi anyu mert a nővérem kisfia szereti nem fél kutyáktol anyukám sajna igen. Ha nagyobb lesz az unokaöcsém 5 évesl esz 2012-ben én 18 akkor lehetk utyánk előbbb nem
2010. dec. 27. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!