Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen időközönként kell a...

Milyen időközönként kell a féreghajtás, külső élősködő elleni szer? És milyen?

Figyelt kérdés

Most jelenleg NexGard Spectrat kaptak. Elég drága mivel nagytestűek de viszi a külső és belsőt.

Honnan tudnék rendelni? Olcsóbb kategóriát de jót?

Ez elvileg havonta kell adni az szerintem elég kevés idő és drága is lenne


Ti mit használtok a kutyáitokon?



márc. 28. 18:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%

Kiltix nyakörvet használok a kutyáimon. 15 éves a mostani. Az előző is 15 évet élt. Nekünk bevált. Ez 7 hónapig véd. Utána kapja az újat.

Féreg ellen külön kap tablettát.

Nem volt még szívférges egy kutyám sem.

márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%

11-es, mert szerencsed van. Illetve a kutyaknak.

Ez szimplan ennyin mulik manapsag.

márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Az állatorvosunknak van állatboltja

Ott vásároltam. Nem puszira, ők ajánlották!....

márc. 28. 23:30
 14/32 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező: Sajnos sok állatorvos még mindig nem veszi elég komolyan a szívférgességet, nem ismeri a megelőzési és kezelési protokollt, illetve ismerek olyan állatorvost is, aki a saját kutyájánál sem védekezik a szívférgesség ellen. Én szívférges kutyát fogadtam örökbe, hidd el nem érdemes kockáztatni, mert a kezelés drága is és kockázatos is.
márc. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha állatorvosnál vetted, akkor persze nem kell recept (mert az állatorvos miért írná fel magának), viszont figyelmeztetnie kell, hogy ha kihagytál 3 hónapot a szívférgesség elleni védekezésben, akkor újrakezdés előtt kell teszt - és ilyen esetben teszt nélkül egy lelkiismeretes állatorvos nem adja ki.
márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Újat fogok vásárolni! 😊

És tesztelni.

márc. 29. 09:56
 17/32 anonim ***** válasza:
80%
Én Fypryst spot ont teszek rájuk bolha és kullancs ellen, egész évben kapják, maximum januárban hagyom ki, ha tényleg hideg van. Május elejétől - október végéig havonta szedik a Milpro tablettát, ami jó bélféreg és szívféreg ellen is.
márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az állatorvos mondta, hogy nem osztható a tabletta, én is kérdeztem, mert nem volt a méretünkben, csak nagyobb, mondta, hogy nem egyformán oszlik el, meg következő hónapban már nem használható fel.
márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért kell havonta adni, ha 3 hónap kihagyás után kell csak újratesztelni? O.o
márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én forestot használok, mellé 8 hetente milprazont.
márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!